Колишньому борцю відірвали палець під час бою в ММА. Він змагався без нього раунд

Колишньому борцю відірвали палець під час бою в ММА. Він змагався без нього раунд

Колишньому борцю відірвали палець під час бою в ММА. Він змагався без нього раунд AP

Для Хетага Плієва останній бій у змішаних єдиноборствах закінчився серйозною травмою.

Колишньому борцю Хетага Плієву відірвали палець під час поєдинку у змішаних єдиноборствах.

Що трапилося?

37-річний боєць змагається у змішаних єдиноборствах, що організовує Cage Fury Fighting Championships (CFFC) - промоушн, який став підготовчим для низки майбутніх бійців UFC - Алджамейна Стерлінга, Пола Фельдера, Джорджа Саллівана та інших.

Бійцівський вечір, на якому брав участь Плієв, відбувся у четвер, 1 квітня, у Філадельфії. Суперником канадського бійця був Девін Гудейл, а сам поєдинок був однією із головних подій вечора CFFC 94.

Переможцем бою став Гудейл - суддя зупинив бій, повідомивши про технічний нокаут Плієва. Хоча боєць був у тямі.

Чому суддя достроково зупинив бій?

Під час другого раунду суддя побачив, що Плієв змагається без безіменного пальця. Одразу ж після цього він прийняв рішення про дострокове зупинення бою.

У який саме момент 37-річному бійцю відірвали палець - незрозуміло. Однак в офіційному протоколі зазначено, що бій зупинено через "відірваний палець".

Після того, як поєдинок було зупинено, на ринзі почали шукати палець Плієва. А самому бійцю надавати медичну допомогу.

Втрачений палецьNews.com.au

У підсумку палець вдалося знайти. Президент CFFC Роб Хайдек повідомив, що він опинився у рукавичці Плієва. Після поєдинку бійця госпіталізували і успішно пришили пальця.

Сам Плієв повідомив ESPN, що пошкодження пальця отримав ще за підсумками першого раунду. Однак якимось чином не помітив цього і зміг вийти на другий раунд.

"У другому раунді він [Гудейл] зловив мою рукавичку однією рукою і тримав її. Відчув, як мій палець ламається. Він продовжив її утримувати, після чого палець зламався, але ми продовжили битися. Коли другий раунд скінчився, побачив кістку з пальця. Хотів продовжити бій, тому що мені здавалося, що я зараз його покладу. Проте лікар побачив, що з моїм пальцем і зупинив бій".

Крім того, боєць планує подавати апеляцію на результат поєдинку через недозволений прийом з боку Гудейла. Сам переможець, коментуючи інцидент, зазначив, що не пам'ятає нічого, окрім того, як "щось велике" в нього влучило.

Хто такий Хетаг Плієв

  • Колишній борець у вазі до 96 кг, що виступав за збірну Канади.
  • У 2012 році Плієв змагався на Олімпіаді у Лондоні, однак у підсумку зайняв лише 10-е місце.
  • Крім виступу на Олімпіаді-2012, в активі Плієва - "бронза" на Панамериканських ІграхІгри, на яких змагаються спортсмени з Північної та Південної Америки- 2011.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт