Марина Бех-Романчук претендує на звання найкращої легкоатлетки Європи в березні

Марина Бех-Романчук претендує на звання найкращої легкоатлетки Європи в березні AP

Іншої українки, Ярослави Магучіх, після двох поспіль номінацій у списку претенденток не опинилося.

Українська стрибунка у довжину Марина Бех Романчук - у списку претенденток на звання найкращої легкоатлетки березня за версією Європейської легкоатлетичної асоціації.

Бех-Романчук потрапила до списку чотирьох претенденток на звання найкращої спортсменки місяця. Крім неї, на це звання претендують італійка Айла Дель Понте, бельгійка Нафіссату Тіам, а також нідерландка Надін Віссер, що здобули "золото" на чемпіонаті Європи в Торуні.

Результати спортсменок у березні

• Марина Бех-Романчук у березні здобула "золото" на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Вирішальний стрибок українка виконала із результатом 6.92 метри, який став для неї найкращим у сезоні.
Дивіться також: Чемпіонський стрибок Марини Бех-Романчук на Євро з легкої атлетики
  • Айла Дель Понте стала чемпіонкою Європи у бігу на 60 метрів. На фініші фінального забігу вона показала час 7.03 секунди, що є її особистим рекордом у цій дисципліні.
  • Нафіссату Тіам так само, як і Бех-Романчук та Дель Понте, стала чемпіонкою Європи. У п'ятиборстві вона показала найкращий результат, ставши найсильнішою у штовханні ядра (15.16 метри), стрибках у довжину (6.60 метри) та у висоту (1.89 метри), а також в забігу на 60 метрів з бар'єрами - 8.31 секунди. Лише в забігу на 800 метрів бельгійка показала 8-й час (2:18.80).
  • Надін Віссер здобула "золото" в Торуні в дисципліні бігу на 60 метрів з бар'єрами. У фіналі нідерландка пробігла за 7.77 секунди, що стало її найкращим результатом у сезоні.

У рейтингу стрибунок у довжину Бех-Романчук посідає друге місце, поступаючись лише німкені Малайці Міхамбо, яка перед Євро з легкої атлетики здобула три перемоги (в Дюсельдорфі, Берліні та Дортмунді), а також посіла друге місце на змаганнях у Франкфурті.

Україна втретє за 2021 рік представлена у списку претенденток на звання найкращої легкоатлетки. У січні та лютому до четвірки найкращих потрапляла стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, яка також здобула "золото" на Євро з легкої атлетики. Крім того, у січні Магучіх була визнана найкращою легкоатлеткою (в лютому це звання отримала стрибунка у довжину Лариса Япічіно).

Голосування за найкращу легкоатлетку буде тривати до 6 квітня. Проголосувати за найкращих можна, вподобавши пост Європейської легкоатлетичної асоціації у Facebook та проголосувавши під ним.

• Крім "золота" в Торуні, в 2021 році Бех-Романчук завоювала "срібло" на турнірі в Берліні і стала чемпіонкою України в приміщенні.
  • Бех-Романчук також змагається в дисципліні бігу на 60 метрів, однак у 2021 році не брала участь у ній на міжнародному рівні.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start