"Викликає стан гіпоксії": що треба знати про нітрати в ранніх овочах та фруктах жителям Полтавщини

"Викликає стан гіпоксії": що треба знати про нітрати в ранніх овочах та фруктах жителям Полтавщини

"Викликає стан гіпоксії": що треба знати про нітрати в ранніх овочах та фруктах жителям Полтавщини intvua.com

На продовольчих ринках Полтави із початку весни з'явилися ранні овочі та фрукти. Для їх швидшого дозрівання використовують нітратні добрива. Завищений рівень таких речовин може зашкодити здоров'ю людини. Про те, чим це небезпечно, Суспільному розповіла завідувачка лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи обласної Держпродспоживслужби Тамара Матвієнко.

Нітрати − це солі азотистої кислоти. Вони є складовою багатьох рослин, ґрунту і навіть людського організму. У допустимих нормах ці солі нешкідливі. Однак, якщо споживати їх із їжею надто багато, солі починають накопичуватися в організмі й перетворюються на нітрити, які є небезпечними.

"Викликає стан гіпоксії": що треба знати про нітрати в ранніх овочах та фруктах жителям Полтавщиниseeds.org.ua

"Утворюються вільні радикали або навіть окислюються до інших хімічних сполук, які в свою чергу утворюють стійкі зв'язки з гемоглобіном крові. І цей гемоглобін стає нездатним переносити кисень. Це викликає в організмі стан гіпоксії, який характеризується синюшністю слизових оболонок та шкіри, людина при цьому погано почувається, у неї з'являється нудота та блювання", − говорить завідувачка лабораторії Тамара Матвієнко.

Завищений рівень нітратів може бути у ранніх овочах, фруктах та зелені. Це тому, що для швидшого дозрівання використовують нітратні добрива. Завдяки цьому продукти набувають великого розміру, яскравого кольору, хрумкості та соковитості.

Овочі та фрукти, які потрапляють на ринки і в магазини, перевіряють у лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи.

"Викликає стан гіпоксії": що треба знати про нітрати в ранніх овочах та фруктах жителям Полтавщиниgalychyna.if.ua

Нітратомер. Фото ілюстративне

"Лабораторії обладнані спеціальними приладами. Замовник приносить зразок продукції і замовляє дослідження на нітрати. Подрібнена проба заливається спеціальним розчином і за допомогою приладу (нітратометру), шляхом занурювання електродів у досліджуваний матеріал, відбувається визначення вмісту нітратів у пробі", − каже Тамара Матвієнко.

Купувати овочі і фрукти радять лише у місцях офіційної торгівлі, де їх перевіряють на вміст нітратів. На ринку продавець повинен мати висновок лабораторії із зазначеним рівнем нітратів у продуктах. Тамара Матвієнко каже: "Якщо в експертному висновку буде вказаний цей продукт, наприклад, огірок із певним вмістом у ньому нітратів, то це значить, що він за результатами дослідження допущений до реалізації, тобто може бути вжитий у їжу".

Максимально допустимий рівень нітратів для кожного виду продуктів різний. Наприклад, у свіжому шпинаті це 3500 міліграмів на кілограм, а в яблуках − 60 міліграмів на кілограм.

В обласній Держпродспоживслужбі повідомили, що даних від лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи про випадки перевищення нітратів у Полтаві за березень не надходило.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди