Олексій Лень провів третій найрезультативніший матч у сезоні за "Візардс"

Олексій Лень провів третій найрезультативніший матч у сезоні за "Візардс" AP

Українець вкотре вийшов у старті "Візардс", однак його команда вдруге поспіль програла.

Центровий збірної України Олексій Лень зіграв черговий матч у регулярному чемпіонаті НБА. "Вашингтон Візардс" українця із різницею у 29 очок поступилися "Детройт Пістонс" - 91:120.

Для Леня матч проти "Пістонс" став 11-м поспіль, коли він зіграв у стартовій п'ятірці "Візардс". Востаннє центровий розпочинав гру з лави запасних 13 березня проти "Філадельфії 76ерс" (101:127), провівши на майданчику всього 6 хвилин.

У грі проти "Пістонс" ігровий час Леня склав 21 хвилину. За цей час він набрав 14 очок - його третій найкращий результат у сезоні-2020/21. Однак допомогти своїй команді перемогти не зміг.

При цьому Лень запам'ятався тим, як і коли набрав свої перші очки у матчі. Українець виграв для "Візардс" м'яч під час стартового розіграша, після чого став автором першого точного кидка.

Отримавши передачу від Джерома Робінсона, Лень, перебуваючи спиною до кошика, кинув м'яча точно в кільце, вивівши свою команду вперед.

Попри вихід уперед, "Візардс" вже за підсумками першої 12-хвилинки отримали відставання в 10 очок. Другу та останню чверть "Вашингтон" також програв "Детройту" із різницею у 9 та 10 очок відповідно, і лише в третій зміг зіграти внічию - 24:24.

Крім 14 очок, Лень також зробив 5 підбирань та 1 перехоплення. Реалізація українця склала 7/12, серед яких два штрафні кидки у його виконанні виявилися невлучними.

Щодо решти гравців матчу, то партнер Леня по "Візардс" Рассел Вестбрук закінчив гру із четвертим трипл-даблом поспіль - 16 очок, 11 підбирань та 12 асистів.

Топ-5 результативних матчів Леня у сезоні-2020/21

• 20 очок - "Бруклін Нетс" (106:113) - 29 хвилин (22 березня).
  • 18 очок - "Маямі Хіт" (95:122) - 24 хвилини (6 лютого).
  • 14 очок - "Детройт Пістонс" (91:120) - 21 хвилина (2 квітня).
  • 13 очок - "Чикаго Буллз" (105:101) - 21 хвилина (9 лютого).
  • 13 очок - "Сакраменто Кінгз" (119:121) - 24 хвилини (18 березня).

• 4 квітня - матч "Візардс" проти "Даллас Маверікс".
  • "Візардс" продовжують займати 12-е місце в турнірній таблиці Східної конференції (17 перемог, 30 поразок).
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start