Містяни збирають сміття, яке не приймають в пунктах Кропивницького. Це пакування від соків, йогуртів, молока, тощо, розповіла Суспільному одна з ініціаторок збирання такого сміття Зоя Лебідь.
"Наша глобальна мета – зменшити кількість пластику, який викидають", – розказала Зоя Лебідь. Пакування для рідких продуктів приймуть на утилізацію в Рівному та Києві.
Таке сміття кропивничани збирають вдома. "Його не приймуть, якщо воно буде брудне. Пакування треба сполоснути та просушити", – каже Зоя Лебідь. Кожної останньої середи місяця збираються в громадському просторі Krop:hab, щоб скласти докупи все зібране та відправити на утилізацію. "Таким чином ми ще й економимо на відправці. Вона коштує кожному з нас до 20 гривень".
Цього місяця зібрали 5 мішків тетрапаків (пакувань від молока, йогуртів, соків).
Принести відсортоване сміття у Krop:hab кожну останню середу місяця може кожен. "Все має бути чисте і сухе. Якщо не знаєте що саме сортувати, приходьте, покажемо", – запрошує Зоя Лебідь.
Читайте також
- Взуття та пивні пляшки. У Кропивницькому на набережній та у річці Інгул зібрали 60 мішків сміття
- Кропивничани викидають побутові відходи у контейнери для збору великогабаритного сміття. Туди можна викидати будівельні відходи, меблі. Зробили це, щоб зменшити кількість стихійних сміттєзвалищ.
- Грак Річард зі зламаним крилом, яструб Картопля ніколи не буде літати. Такі птахи живуть у кропивницькому притулку для птахів.