Визначилися фіналісти Кубка України з баскетболу

Визначилися фіналісти Кубка України з баскетболу ФБУ

Трофей між собою розіграють "Черкаські Мавпи" та "Будівельник".

У Кубку України з баскетболу були зіграні два півфінальні поєдинки. За їх підсумками у фінал вийшли "Черкаські Мавпи", а також "Будівельник".

Кубок України з баскетболу, півфінал. Результати матчів

Запоріжжя - Черкаські Мавпи 67:79 (16:12, 14:14, 22:27, 15:26)

"Черкаські Мавпи" у домашньому півфіналі здолали "Запоріжжя". Перед матчем черкащани вибили чинного володаря кубку "Хімік" (89:77) у чвертьфінальному поєдинку , а "Запоріжжя" впоралося з лідером чемпіонату "Київ-Баскетом" (89:82).

Запоріжці краще розпочали матч, вийшовши уперед із різницею у +4 (16:12). Перевагу вдалося зберегти і перед початком третьої чверті, однак через втому "Запоріжжя" більше 30 очок за 20 хвилин набрати не змогло.

Втім, після перерви обидві команди стали набирати більше очок в атаці. А "Черкаські Мавпи" заграли ще активніше. За підсумками третьої чверті попереду вже були черкащани, а вирішальну команда закінчила із перевагою у 12 очок.

Миколаїв — Будівельник 71:82 (19:27, 16:20, 19:22, 17:13)

У другому півфінальному матчі "Миколаїв" не зміг створити ще одну сенсацію та вилетів від "Будівельника".

У чвертьфіналі "Миколаїв" пройшов фіналіста Кубка України-2020 "Дніпро" (105:91), хоча заздалегідь готувався до вильоту і наступного матчу в Суперлізі. Однак після перемоги залишився в Києві, де на нього очікував "Будівельник", який здолав у чвертьфіналі "Прометей" (72:66).

"Миколаїв" програв у перших трьох четвертях київській команді. Вже за підсумками першої 10-хвилинки перевага "Будівельника" склала +8, а перед заключною 10-хвилинкою вона збільшилася до +15.

Лише в останній чверті "Миколаїв" зміг нав'язати боротьбу "Будівельнику" та виграти її. Однак для проходу в півфінал цього виявилося недостатньо.

Таким чином, Кубок України між собою розіграють "Черкаські Мавпи" та "Будівельник". Гра відбудеться в Запоріжжі, 4 квітня.

• "Будівельник" чотири рази перемагав у Кубку України - в 2009, 2012, 2014, 2015 роках.
  • "Черкаські Мавпи" лише одного разу у своїй історії ставали переможцями Кубка України - в 2011 році.
  • У сезоні-2020/21 "Будівельник" та "Черкаські Мавпи" зіграли між собою три матчі в Суперлізі, у кожній з яких перемогу здобувала київська команда. Востаннє - 10 лютого - 88:80.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс