Чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юніорів: дніпряни здобули золоті і срібні медалі

У Дніпрі завершився чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юніорів. Вихованці Дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школи № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза здобули медалі різного ґатунку. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.

Віра Попруга виборола друге місце з класичних шашок серед молоді до 26 років, а Марія Острецова – перші місця з класичних шашок, швидкої гри та блискавичної гри у категорії до 16 років.

Окрім того, Віра Попруга та Олексій Прокуда здобули золоті медалі з класичних шашок, швидкої гри та блискавичної гри у категорії до 26 років в особисто-командному заліку.

Дніпряни також відзначилися на чемпіонаті України з шашок-100 серед юніорів та юнаків, який проходив 6-14 березня у Херсоні. Віра Попруга стала чемпіонкою України з класичних шашок серед юніорок до 19 років.