Вперше в історії церемонія премії "Оскар" пройде не лише в США

Вперше в історії церемонія премії "Оскар" пройде не лише в США

Вперше в історії церемонія премії "Оскар" пройде не лише в США

Церемонія нагородження премії "Оскар" вперше в історії пройде не лише в США – це зроблять для тих, хто не зможе прибути на нагородження в Лос-Анджелес 25 квітня, повідомляє The Hollywood Reporter. Зараз в Лондоні та Парижі ведеться підготовка спеціальних майданчиків, на яких буде вестися трансляція церемонії.

Через пандемію багато учасників з Європи та інших країн не захотіли приїжджати в Лос-Анджелес. Раніше організатори заходу заявили, що всі кандидати повинні особисто бути присутніми на премії, або ж їм варто зовсім відмовитися від участі в конкурсі.

Однак організатори все одно закликають учасників прибути в США. Можливі витрати беруть на себе партнери шоу – готелі та авіакомпанії. Спеціально для гостей Американська кіноакадемія побудувала карантинний центр, де учасникам потрібно буде провести кілька днів відповідно до обмежувальних правил міста. Тим, хто вакцинувався або летів бізнес-класом, цей період скоротять.

У цьому році також зміниться і килимова доріжка: кількість осіб на ній контролюватимуть куратори церемонії. Сам захід пройде у внутрішньому дворі центрального залізничного вокзалу Лос-Анджелеса. За словами організаторів, там просторо, тому гості зможуть дотримуватися соціальної дистанції.

Що відомо

  • Цього року у номінації "Найкращий фільм" змагатимуться "Манк", "Земля кочівників", "Суд над чиказькою сімкою", "Перспективна дівчина", "Звук металу", "Батько", "Мінарі", "Юда і чорний Месія". З повним переліком номінацій можна ознайомитися за посиланням.
  • Від України цьогоріч на премію претендували одразу фільми: художня стрічка "Атлантида" Валентина Васяновича у категорії "Найкращий міжнародний художній фільм", а також "Земля блакитна, ніби апельсин" Ірини Цілик у категорії "Найкращий повнометражний документальний фільм", але до коротких списків Американської кіноакадемії вони не потрапили.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше