"Черкаські Мавпи" вийшли до півфіналу Кубка України

"Черкаські Мавпи" вийшли до півфіналу Кубка України Клуб "Черкаські Мавпи"

"Черкаські Мавпи" здолали "Хімік" із рахунком 89:77. Про це повідомили у пресслужбі клубу. За результатом гри черкасці вийшли до півфіналу Кубка України.

Команди провели абсолютно дві різні стартові чверті. "Мавпи" не помітили суперника на стартовому відрізку дистанції, яскраво вигравши першу чверть — 25:8. Однак гравець "Хіміка" Віталій Степановський зумів повернути підопічних у гру. Южненці відповіли своїм потужним ривком зрівняли рахунок, але на велику перерву таки "Мавпи" пішли у статусі переможців — 41:36.

На старті третьої чверті "Мавпи" зробили ще один ривок, під час якого відкинули южненців на максимальні в цій грі 23 очки відставання. Черкасці впевнено виграли третю чверть (+14), набравши за третій 10-хвилинний відрізок 31 очко. Гості намагалися повернутися у четвертій чверті і навіть скоротили відставання до 6 балів за дві з половиною хвилини до кінця основного часу, але на повноцінний камбек южненців не вистачило.

"Черкаські Мавпи", лідируючи протягом всього матчу, не відпустили своєї перемоги і вибили володаря трофею та вийшли до півфіналу — 89:77.

"Черкаські Мавпи" виходять до півфіналу Кубка УкраїниКлуб "Черкаські Мавпи"

Черкаські Мавпи — Хімік 89:77 (25:8, 16:28, 31:17, 16:24) ЧМ: Джонс — 21+6 підб; Попов — 12; Конєв — 17+8 підб; Сергеєв - 9; Скапінцев — 9+6 підб — старт; Ткаченко — 5+4 підб; Янг — 8; Райт — 8.

Наступний матч "Черкаські Мавпи" проведуть 1 квітня — зіграють із "Запоріжжям".