Михайлюк провів один з найкращих матчів у кар'єрі в НБА: рекорд сезону за очками та підбираннями AP

Лідер по ігровому часу на майданчику та кількості очок у складі "Тандер".

Українець Святослав Михайлюк провів найкращий матч сезону і один із найкращих у кар'єрі. У складі "Оклахоми-Сіті Тандер" шутер збірної України здолав "Торонто Репторс", а за статистичними показниками став найкращим гравцем команди.

Михайлюк потрапив до стартової п'ятірки "Тандер" на гру і провів найбільшу кількість часу серед гравців команди. Та став лідером за набраними очками: за 36 хвилин на майданчику українець набрав 22 очки.

Крім цього, Михайлюк оновив власний рекорд за кількістю підбирань у матчі і був близький до дабл-даблу. На рахунку українця 9 підбирань, 8 із яких - під власних кошиком.

Щодо реалізації моментів, то Михайлюк реалізував 9 із 14 кидків за гру. Реалізація триочкових склала 50% (4 з 8), а ось всі п'ять двоочкових кидків у виконанні українця виявилися точними.

Вирішальним моментом зустрічі як для Михайлюка, так і для "Тандер" стала остання чверть. Починаючи її з різницею -2, "Оклахома-Сіті" здобула перемогу в останній 12-хвилинці із показником +12 та виграти матч - 113:103.

Сам Михайлюк відзначився кількома ефектними діями в останній чверті. Спочатку українець здійснив неймовірний відрив від суперника і, отримавши передачу пас від Джастіна Джексона, виконав алей-уп.

Один із трьохчкових Михайлюк виконав посеред останньої чверті. Українець точно закинув м'яча у кошик, на що позитивно відреагували його партнери по команді.

Як відреагували Михайлюк та тренер "Тандер" на його гру після матчу?

Після матчу Михайлюк сам відзначив, що дуже задоволений своїм ігровим часом у складі "Тандер" та тим, як проходить його кар'єра в Оклахомі.

"Без сумніву. Я радий бути тут і мені все подобаються: партнери по команді, тренери, менеджмент, вся організація. Відчуваю, що це дуже гарне місце для мене як гравця, так і особистості", - сказав українець після матчу.

Тренер "Тандер" Майк Дейно не здивований такій грі українця. Хоча залишається вражений внутрішніми якостями Михайлюка.

"Очевидно, що він здатен на те, щоб точно кидати у кошик. Але що справді вражає в його випадку - наскільки він самодостатній гравець. Михайлюк - більш різносторонній гравець, аніж здається. Ми все ще вважаємо, що він на початку свого розвитку".

Які досягнення встановив Михайлюк після гри із "Тандер"?

• 36 - хвилин Михайлюка проти "Репторс" - четвертий результат у сезоні за тривалістю перебування на майданчику (більше - проти "Лос-Анджелес Лейкерс" (129:135 2ОТ) у складі "Детройт Пістонз")
  • 22 - найкращий результат за очками у сезоні та другий у кар'єрі (більше Михайлюк набирав у сезоні-2019/20 за "Пістонз" проти "Атланти Хоукс" (136:103) - 25;
  • 9 - найбільша кількість підбирань у кар'єрі (до гри проти "Репторс Михайлюк не робив більше шести підбирань за гру).

• Сезон-2020/21 - третій у кар'єрі Михайлюка. Перед тим, як стати гравцем "Тандер", він виступав за "Лос-Анджелес Лейкерс" та "Детройт Пістонз".
  • Михайлюк став гравцем "Тандер" в березні, перейшовши в межах обміну із "Детройт Пістонз".
  • У складі "Тандер" українець зіграв 7 матчів (3 перемоги, 4 поразки).

• Ніч на суботу, 3 квітня. Матч "Оклахоми-Сіті Тандер" проти "Фінікс Санс".