У день народження Гоголя безкоштовно покажуть виставу "Шинель"

У день народження Гоголя безкоштовно покажуть виставу "Шинель"

У день народження Гоголя безкоштовно покажуть виставу "Шинель" Театр 360 градусів

Безкоштовна онлайн-прем'єра відеоспектаклю "Шинель" відбудеться 1 квітня — у день народження Миколи Гоголя. Виставу з ефектом присутності в театрі можна буде переглянути протягом 10 днів.

"Шинель" — це друга онлайн-прем'єра проєкту "Театр 360 градусів", який восени показав перший в Україні спектакль з інтеграцією 3D-технологій.

У новому проєкті — сімейній виставі Театру на Подолі — творці об'єднають сценічне мистецтво і саунд-спецефекти. Саундтрек і музичний бекграунд для відеоверсії написали сучасні електронні саунд-продюсери Олександр Філоненко і Дмитро Авксентьєв, а виконав симфонічний оркестр Віртуози Києва.

Запис композицій відбувався в театрі, щоб максимально передати сценічну акустику. Це допоможе глядачам якнайглибше зануритися в історію та віртуально опинитися в театральній залі.

"У Театрі на Подолі унікальне сучасне обладнання, яке дозволяє заводити звук у студію прямо зі сцени. Тут навіть є звуковий пульт, який возить у тури Том Йорк. У даному випадку сама будівля театру виступила як форма акустичного вираження. Впевнені, це допоможе глядачеві відчути себе в театрі під час перегляду вистави вдома", — розповідають композитори проєкту.

Режисером театральної постановки виступила Валерія Федотова, а відеоверсії — Валентин Кондратюк. Продюсери проєкту — Даша Малахова та Наталія Чижова.

Щоб долучитися до безкоштовного перегляду, потрібно просто зареєструватися на сайті.

Що відомо

"Театр 360 градусів" — це проєкт, який вперше в Україні знімає і показує широкій аудиторії відеоверсії театральних постановок з використанням різних технологій і спецефектів, що доповнюють сюжет вистави.

Вистава "Шинель"Театр 360 градусів

Вистава "Шинель"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше