Обов'язки виконавчого директора УКФ візьме на себе Ірина Осадча

Обов'язки виконавчого директора УКФ візьме на себе Ірина Осадча

Обов'язки виконавчого директора УКФ візьме на себе Ірина Осадча УКФ

Сьогодні Юлія Федів завершує роботу в УКФ на посаді виконавчої директорки. За наказом Міністерства культури та інформаційної політики України її обов'язки тимчасово виконуватиме Ірина Осадча.

Ірина Осадча – заступниця виконавчого директора з питань організаційного розвитку УКФ. Вона візьме на себе ці обов'язки, доки триває другий конкурс на посаду виконавчого директора інституції.

Український культурний фонд опублікував пост зі словами подяки Юлії Федів. У коментарях до команди фонду долучилися працівники культурної сфери, які теж дякують та пишуть теплі слова на адресу вже колишньої менеджерки УКФ.

Нагадаємо, що наглядова рада Українського культурного фонду не змогла обрати нового виконавчого директора під час першого конкурсу. Фавориткою конкурсу тоді стала Анастаcія Рагімова, але жоден претендент на посаду не набрав більшості голосів.

Другий конкурс на посаду Виконавчого директора УКФ оголосили 29 березня. Строк прийому документів закінчується 16 квітня 2021 року. Чи відбудуться зміни у процедурі голосування, поки що не повідомляється.

До цього три роки посаду виконавчого директора УКФ обіймала Юлія Федів. Вона мала також брати участь у перевиборах, але за день до конкурсу заявила, що не буде брати участі в новому конкурсі.

Що відомо

Вибори керівника УКФ стали резонансною історією пару тижнів тому, коли Спілка концертної індустрії України, яка з'явилася лише у лютому цього року, звинуватила УКФ, а значить і його керівника Юлію Федів, у порушеннях при видачі грантів. Суть звинувачень – грантову підтримку отримували фізичні особи (ФОП), які не мали потрібних КВЕДів.

Держаудитслужба, яка проводила аудит використання державних коштів на подолання наслідків пандемії, заявила, що з 580 млн грн грантових грошей 4 млн були видані з порушеннями, і УКФ має повернути їх у бюджет.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше