Збірна України з дзюдо визначилася зі складом на гран-прі в Анталії

Збірна України з дзюдо визначилася зі складом на гран-прі в Анталії

Збірна України з дзюдо визначилася зі складом на гран-прі в Анталії IJF

На змаганнях виступлять 8 українських дзюдоїстів.

Визначився склад збірної України з дзюдо на гран-прі в Анталії. Про це повідомляє Міжнародна федерація дзюдо.

В Анталії виступлять вісім українських дзюдоїстів - 5 чоловіків і 3 жінки. У порівнянні з попереднім гран-прі, який відбувся у Тбілісі, на змаганнях у Туреччині виступлять лише троє дзюдоїсток - Марія Скора, Анастасія Турчин та Єлізавета Каланіна.

Щодо відсутності лідерів збірної України на змаганнях у Анталії, то головний тренер команди Віталій Дуброва перед гран-прі в Тбілісі розповів Суспільне Спорт, що турнір в Туреччині пропускатимуть Дар'я Білодід, Георгій Зантарая, Яків Хаммо та Кеджау Ньябалі.

Водночас, Артем Хомула, який змагання в Тбілісі пропускав, виступить в Анталії. А ось Артем Лесюк, який мав разом із ним виступати в Туреччині, на турнірі участі не братиме.

Читайте також: Чому Дар'я Білодід та інші лідери збірної України з дзюдо пропустять гран-прі в Тбілісі

Крім Хомули, на турнірі в Тбілісі виступлять призери Європейського турніру в Празі - Євген Гончарко ("бронза"), Данило Гуцол та Олександр Гордієнко (обидва - "срібло"). На рівні гран-прі в 2021 році всі троє дзюдоїстів не виступали.

Склад збірної України на гран-прі Анталії

  • Чоловіки: Євген Гончарко (до 66 кг), Артем Хомула (до 73 кг), Геворг Манукян (до 81 кг), Данило Гуцол (до 100 кг), Олександр Гордієнко (понад 100 кг).
  • Жінки: Марія Скора (до 57 кг), Анастасія Турчин (до 78 кг), Єлізавета Каланіна (понад 78 кг).

Гран-прі в Анталії відбудеться з 1 по 3 квітня. На змаганнях виступлять 442 дзюдоїсти з 93 країн.

Що відомо

  • На попередніх етапах гран-прі в 2021 році Україна здобула лише "срібло" зусиллями Дар'ї Білодід;
  • Найкращими результатами останнього гран-прі в Тбілісі для збірної України стали сьомі місця Олега Вередиби (до 60 кг) та Єлізавети Каланіної (понад 78 кг).
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт