ХК "Донбас" виграв перший матч півфіналу УХЛ

ХК "Донбас" виграв перший матч півфіналу УХЛ ХК "Донбас"

ХК "Донбас" переміг ХК "Дніпро" у першій грі плей-офф півфіналу УХЛ.

Про це повідомляє ХК "Донбас".

"Донбас" показав свою перевагу на полі з перших секунд гри швидко закинувши шайбу і відкривши рахунок. "Дніпро" намагалися підстроїтися до противника, але за перший тайм в них це не вдалось і "Донбас" збільшив перевагу. Ближче до перерви рахунок став 2:0",- сказано у повідомленні.

У другому періоді "Дніпро" грав у більшості та забив шайбу. Але у наступній же атаці після пропущеного гола "Донбас" забив у відповідь. Рахунок 3:1.

Також додається, що в упродовж третього тайму був забитий лише один гол у ворота "Дніпра". "Донбас" переміг з рахунком 4:1.

• ХК "Краматорськ" і ХК "Дніпро" на зустрічі у Херсоні побили рекорд УХЛ - команди провели на льоду понад 112 хвилин чистого ігрового часу, допоки не з'ясували переможця.
  • У Донецькій області провели відкрите голосування, на якому обрали кращих спортсменів лютого за трьома категоріями.
  • На Донеччині під час хокейного матчу між "Донбасом" та "Краматорськом" у першому періоді побилися хокеїсти Станіслав Тунхузін та Айнарс Подзіньш.

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу