Лень 10-й матч поспіль зіграв у старті "Візардз" у НБА. Найкращі моменти за його участю AP

"Вашингтон" не виграв жодної чверті у "Горнетс".

"Вашигнтон Візардз" Олексія Леня зіграв черговий поєдинок у НБА. Команда українського центрового прогрла "Шарлотт Горнетс" - 104:114.

Лень, як і у попередній зустрічі із "Індіаною Пейсерс", вийшов у старті "Візардз". Востаннє українець не потрапляв до стартової п'ятірки у грі проти "Філадельфії 76ерс" (101:127).

Попри те, що Лень розпочав гру з перших хвилин, на майданчику він провів найменшу кількість часу серед інших баскетболістів, які потрапили до стартової п'ятірки. На майданчику українець провів 21 хвилину, за які набрав 10 очок, а також зробив 5 підбирань (2 - під кошиком суперника).

Серед найкращих моментів Леня у матчі проти "Горнетс" варто відзначити два данки у його виконанні. Перший данк українця виник після вдалих дій під своїм кошиком - у другій чверті він заблокував кидок Бісмака Бійомбо, після чого "Візардз" реалізували контратаку.

Ще один данк Лень записав собі в доробок у третій чверті. Ще одна контратака і передача від Рассела Вестбрука. Завадити українцеві ніхто із баскетболістів "Горнетс" не зміг.

Скоротити відстань від суперника "Візардз" не вдалося. Третя чверть стала єдиною, яку "Вашингтон" не програв "Шарлотт" (25:25), проте у заключній відставання зросло ще на 2 очки.

Останні 10 матчів Леня у старті "Вашингтон Візардз"

• "Шарлотт Горнетс" (104:114) - 21 хвилина, 10 очок

• 2 квітня - гра "Візардз" проти "Детройт Пістонз".
  • "Вашингтон Візардз" йдуть на 12-му місці в Східній конференції (17 перемог, 29 поразок).
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start