Світоліна за 69 хвилин розібралася з Севастовою та вийшла в півфінал WTA 1000 в Маямі AP

Перший півфінал такого рівня для Еліни з 2019 року.

Українка Еліна Світоліна після складного та довгого матчу 1/8 фіналу проти Петри Квітової (дві з половиної години, вольова перемога) одразу на наступний ігровий день зіграла проти Анастасії Севастової у місце в півфіналі турніру в Маямі.

Це була четверта офіційна зустріч між тенісистками - Світоліна попереду в очних поєдинках, 2:1. Хоча у 2020 році (після відновлення туру) латвійка та українка грали між собою на виставковому матчі - перемогла Севастова.

У Маямі Світоліна взяла реванш, виграла третій офіційний матч та вийшла у свій перший півфінал турніру такого рівняМаямі - це турнір серії WTA 1000. Найбільш престижні та рейтингові змагання після чотирьох турнірів Великого Шолому з 2019 року.

Перший сет залишився за українкою з рахунком - 6:3. Світоліна двічі втрачала свою подачу, але змогла зробити три брейки. Сценарій другої партії був схожим: три брейки від Еліни, лише один від Севастової - 6:2.

У цьому чвертьфіналі Світоліна виглядала активнішою, вона багато атакувала. Як наслідок, 19 віннерів проти 13 у суперниці. Для перемоги українці вистачило 69 хвилин.

Один з ключових моментів матчу - використання брейкпоїнтів. Еліна реалізувала 6/7 (змогла виграти кожну подачу суперниці, за яку зачіплялася), тоді як у Анастасії - 3/6.

Світоліна - Севастова: відео огляд

WTA 1000. Маямі. 1/4 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 5) - Анастасія Севастова (Латвія) 2:0 (6:3, 6:2)

• У півфіналі Еліна зіграє проти першої ракетки світу, Ешлі Барті. Це буде шоста очна зустріч тенісисток - 4:1 за Світоліною. Однак останній матч - фінал WTA Finals 2019 - виграла саме Барті.
  • Світоліна уперше в кар'єрі вийшла у півфінал турніру в Маямі. Її попередній найкращий результат - чвертьфінал у 2018 році.
  • Еліна Світоліна виграла чотири матчі поспіль - для неї це четверта така серія за останні два сезони (Акапулько-2020 - 5 матчів, Страсбур-2020 та Ролан Гаррос-2020 - 4 матчі).
  • Інші півфінальна пара турніру визначиться у матчах Наомі Осака / Марія Саккарі та Б'янка Андреєску / Сара Соррібес-Тормо.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт