Акцію організували сьогодні представники профспілок Закарпаття

Акцію організували сьогодні представники профспілок Закарпаття

Акцію організували сьогодні представники профспілок Закарпаття

Зібралися вони на площі Театральній в Ужгороді о 12 годині. За словами голови обласних профспілок Володимира Фленька, вони вийшли проти нового законопроєкту «Про працю».

Речниця Нацполіції Інеса Манзулич-Іванова повідомила: на акцію прийшли 100 людей. За словами голови Закарпатських профспілок Володимира Фленька,на площу Театральну вийшли 200 учасників.

ВОЛОДИМИР ФЛЕНЬКО, ГОЛОВА ЗАКАРПАТСЬКИХ ПРОФСПІЛОК

«СЬОГОДНІ МИ ПРОВОДИМО АКЦІЮ ПРИВЕРНУТИ СУСПІЛЬСТВО ДО ДЕКІЛЬКОХ ЗАКОНІВ. ВПЕРШУ ЧЕРГУ ЦЕ ЗАКОН «2708» ПРО ТРУДОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО. МИ НЕ ЗБИРАЄМО СЬОГОДНІ, Я ЦЕ ПІДКРЕСЛЮЮ, МИ НЕ ЗБИРАЄМО ВЕЛИКУ МАСУ ЛЮДЕЙ. МИ ВИЙШЛИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ І РОЗ’ЯСНИТИ, ЩО НЕСЕ ЦЕЙ ЗАКОН. ПРОФСПІЛКИ РОЗПОЧАЛИ ТАКУ АКЦІЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ. З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ МИ ПІДЕМО У ВСІ КОЛЕКТИВИ. МИ ПІДЕМО ДО ВСЬОГО ПРАЦЮЮЧОГО ЛЮДУ, ДЕ ПОЯСНИМО, ЯКІ ЗАГРОЗИ НЕСЕ ЦЕЙ ЗАКОН».

Лікарка станції переливання крові Тетяна Бушко пояснює, чому прийшла на акцію.

ТЕТЯНА БУШКО, УЧАСНИЦЯ АКЦІЇ

«НОРМУВАННЯ ВЗАГАЛІ НАГРУЗОК. ТОМУ ЩО ВОНИ ТИЖДЕНЬ НАМ, ТО ХОЧУТЬ СКОРОТИТИ, ТО ЗБІЛЬШИТИ. ВИХІДНІ ДНІ НЕ НОРМУЮТЬСЯ, НІЧНІ НЕНОРМУЮТЬСЯ. СКОРОЧЕННЯ ЙДЕ. МИ НЕ МОЖЕМО СТОЯТИ ЗА СЕБЕ. ОПЛАТИ ТАМ ВЗАГАЛІ В НАС. ЦЕЙ, ЩО Є В ДВА РОКИ ТАРИФНИЙ ПЛАН ЦЕ ВЗАГАЛІ…НЕМА СМИСЛА НІ ВЧИТИСЯ, НЕ БУДЕ ЛІКАРІВ ВЗАГАЛІ В УКРАЇНІ. НІ ЛІКАРІВ, НІ МЕДСЕСТЕР, НІКОГО».

Узяв участь в акції член обласної профспілки житлово-комунального господарства Іван Зелінський.

ІВАН ЗЕЛІНСЬКИЙ, УЧАСНИК АКЦІЇ

«КОЛИ БУДЕ НЕНОРМОВАНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ, НЕ БУДЕ ОПЛАЧУВАТИСЯ. ШЕСТИРОБОЧИЙ ДЕНЬ – ОДИН ТІЛЬКИ ВИХІДНИЙ. МИ КИДАЄМОСЯ ЦИМ ТРУДОВИМ КОДЕКСОМ НАЗАД. В 19 СТОЛІТТЯ. ДИВЛЯЧИСЬ НА КРАЇНИ, ЯКІ БІЛЯ ЄВРОПИ, ЯК ВОНИ ЖИВУТЬ І ПРОЦВІТАЮТЬ. НАШІ ЛЮДИ ЇДУТЬ У ПОЛЬЩУ. У СЛОВАЧЧИНУ. АЛЕ В ПОЛЬЩІ ТРУДОВИЙ КОДЕКС ЩЕ ПОЛЬСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ. Є ТРОШКИ ЗМІНИ, АЛЕ ВІН ПРАЦЮЄ. ПОЛЬЩА ПРОЦВІТАЄ. ЧОМУ МИ ТАК НЕ МОЖЕМО?».

Голова обласної профспілки легкої промисловості Магдалина Глушеня про цей законопроєкт каже так:

МАГДАЛИНА ГЛУШЕНЯ, УЧАСНИЦЯ АКЦІЇ

«РОБИТЬ ІЗ НИХ АБСОЛЮТНО РАБІВ. ВІН РОБИТЬ АБСОЛЮТНО БЕЗПРАВНИМ ВАГІТНУ ЖІНКУ, ХВОРУ ЛЮДИНУ, МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА. ВСЕ, ЩО БУЛО ХОРОШЕ – АБСОЛЮТНО НІВЕЛЮЄТЬСЯ. ТОМУ МИ СЬОГОДНІ Й ВИЙШЛИ. І ХОЧЕМО ПРИВЕРНУТИ УВАГУ»

У підсумку учасники проголосували за резолюцію з вимогами, яку відправлять до Києва.

«ПРОХАННЯ ПРОГОЛОСУВАТИ. ХТО ЗА? ХТО ПРОТИ? ОДНОГОЛОСНО. ПРИЙМАЄТЬСЯ»

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди