Одеський спортсмен став чемпіоном України з дзюдо

Одеський спортсмен став чемпіоном України з дзюдо Фото: Одеська міська рада

Спортсмен з Одещини переміг на чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів, що відбувся в Сумах. Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Там розповіли, що чемпіоном у ваговій категорії 66 кг став Саїд-Магомед Халідов 2004 року народження. На змаганні він виступав у складі збірної Одеської області.

Одеський спортсмен став чемпіоном України з дзюдоФото: Одеська міська рада

У пресслужбі зазначили, що до чемпіонату дзюдоїста підготував тренер-викладач Костянтин Цховребашвілі.

Там також додали, що всього в змаганні взяли участь приблизно 400 спортсменів з 24 областей України.