Україна U21 зайняла останнє місце на товариському турнірі в Туреччині

Україна U21 зайняла останнє місце на товариському турнірі в Туреччині УАФ

В останній грі українці дозволили зробити камбек Словаччині.

Збіра України U21 завершувала виступ на товариському турнірі в Туреччині проти Словаччини. У попередніх двох матчах команда Руслана Ротаня набрала одне очко: нічия із Узбекистаном (1:1) та програш Болгарії (1:2).

Матч проти Словаччини став для молодіжної збірної України найрезультативнішим на турнірі. Однак і в ньому здобути перемогу жовто-синім не вдалося.

Усі п'ятів голів, які команди забили, припали на другу половину зустрічі. На 48-й хвилині Михайло Мудрик технічно обійшов двох опонентів і пробив під перекладину.

Через 8 хвилин перевага молодіжної збірної України збільшилася до двох м'ячів. Олексій Сич виконав подачу в штрафний майданчик, яку головою замкнув Богдан Вьюнник.

На 63-й хвилині словаки відіграли один м'яч. Подача із правого флангу та удар головою - з ним голкіпер Мирослав Зновенко упорався. Однак не із добиванням. А на 71-й хвилині рахунок став 2:2 - стандартне положення закінчилося ударом у ближній кут, із яким Зновенко не упорався.

На 74-й хвилині між гравцями обох команд виникла штовханина. Після підкату Михайла Мудрика гравець словенської збірної наступив йому шипами на ногу. Однак арбітр вирішив не карати футболістів червоними картками, обмежившись жовтими.

Україна не лише не змогла втримати перемогу, а ще й програла. На 83-й хвилині стінка у виконанні футболістів Словаччини U21 призвела до точного удару в правий від голкіпера кут - 3:2.

Поразка для України U21 означала, що команда Руслана Ротаня фінішувала на останньому місці на турнірі. Перед заключним ігровим днем українці були вище у таблиці лише над Узбекистаном, однак місцева молодіжна збірна здобула перемогу над Казахстаном у заключному матчі. Перемогу на Antalya Cup здобула Словаччина.

6. Україна U21 - 1 (3)
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт