Профспілки Тернопільщини долучилися до всеукраїнської акції "Хвиля гніву"

Профспілки Тернопільщини долучилися до всеукраїнської акції "Хвиля гніву"

Профспілки Тернопільщини долучилися до всеукраїнської акції "Хвиля гніву" оригінальне

Не голосувати за законопроєкт "Про працю" вимагали в Тернополі учасники акції "Хвиля гніву". Вони склали відповідне звернення, яке передадуть президенту України, - повідомив голова облради профспілок Андрій Присяжний.

За його словами, до акції протесту долучилися близько 500 осіб. Спершу вони зібралися на профспілкові збори в Українському домі "Перемога", після цього вирушили до обласної аміністрації.

На обласному профспілковому віче обговорювали новий законопроєкт про працю. Члени профспілок виступали проти цього законопроєкту:

Людмила Мокей - голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки:

"Запроваджується фактично нефіксована норма праці і будуть працювати – основна умова – 8 годин на місяць. В нас є багато непедагогічних працівників працюють в освіті, так, дали, наприклад роботу, прибрати територію і дальше ви не працюєте, бо в нас нема вже що виконувати. Так само технічні працівники в школі: ми не маємо коштів, значить сьогодні ви прибираєте, а завтра чи не прибираєте, ви сидите вдома".

Олена Теравська-Крет - голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я:

"У цьому році ми маємо рекордне недофінансування – це 2,9% від валового внутрішнього продукту, це критично мало. Якщо, наприклад, спрогнозувати такий розвиток подій, що з першого квітня виникне потреба в керівника провести оптимізацію, а оптимізація – це завжди скорочення, а якщо цей законопроєкт спростить процедуру скорочення, то ми будемо мати шалене вивільнення медиків і шалене безробіття саме в галузі охорони здоров’я".

Під час зборів голова облради профспілок Андрій Присяжний озвучив звернення до президента України, до Верховної Ради і Кабміну – не приймати новий трудовий кодекс. За таке звернення проголосували одноголосно.

Далі учасники акції сформували колону і вирушили до обласної адміністрації.

"За рішенням Всеукраїнського профспілкового віче, яке відбулося 16-го січня було проголошено, що 30 січня у всіх обласних центрах України проводиться акція "Профспілкова хвиля гніву". Ми протестуємо, рішуче протестуємо проти законупроєкту, який підготував Кабмін "Про працю", оскільки цей законопроєкт значно звужує і обмежує права найманих працівників . Ми пройшлися під стіни обласної державної адміністрації, для того, щоби адміністрація як представник президента в Тернопільській області не тільки зрозуміла суть наших вимог і нашого документа, а і цю атмосферу, і ці настрої, які зараз є у людей", - сказав Андрій Присяжний.

Новий законопроєкт трудового кодексу прокоментував юрист, голова ГО "Інститут права" Іван Парубій:

"Ці нові пропозиції законотворця – вони звужують права, найманого працівника, тому що кодекс законів про працю – він набагато більше захищає права найманих працівників. Але, наприклад, візьмемо до уваги звільнення – я би відніс до позитивного моменту порядок звільнення. Наприклад, закладена така норма, що роботодавець може звільнити працівника за власною ініціативою, але він має йому дати можливість відпрацювати ще певний строк, якщо строку цього він не надає – він цей строк має оплатити. І є навіть градація, це також позитивний момент. Наприклад, до 5-ти років пропрацювала, якщо більше 10-ти років пропрацювала, то 90 днів людина ще може пропрацювати, або попередження за 90 днів про звільнення. Якщо працедавець каже, ні, не буду я чекати 90 днів, я мушу звільняти тебе вже, ти мені не підходиш, хоча ти і 10 років в мене пропрацював, тому роботодавець має заплатити за всі 90 днів людині кошти, причому в подвійному розмірі за кожен робочий день".

ВІдомо:

Згідно із законопроєктом, який пропонує Кабмін, трудовий договір між працівником і роботодавцем стає обов’язковим. При вирішенні трудових суперечок цей договір - основний документ. Трудові книжки переводять в електронну форму. Тривалість робочого часу залишається - 40 годин протягом кожних 7 днів. Право на гнучкий графік роботи надається за згодою. Час відпочинку між робочими змінами має бути щонайменше 12 годин кожні 24 год. Відпустку за свій рахунок збільшено з 15 до 30 календарних днів. Скорочуються обов’язкові вихідні дні - до 24 годин за кожний 7-денний період.

Для роботодавця теж пропонуються зміни. З власної ініціативи він може розірвати трудовий договір із працівником. Роботодавець зобов’язаний попередити робітника про звільнення у визначені терміни. Звільнити працівника можна, якщо він двічі порушив умови трудового договору протягом 180 днів. Не з’являвся на роботі понад 4 місяці поспіль або 150 днів протягом робочого року внаслідок тимчасової непрацездатності. Якщо робітник відсутній на роботі понад 10 днів без попередження. У новому законопроєкті прописані антидискримінаційні норми. Забороняється чинити тиск на працівників через колір шкіри, політичні та релігійні переконання, стать, сексуальну орієнтацію, вік, стан здоров’я, вагітність, інвалідність.

Акція протесту "Хвиля гніву" всеукраїнська, - каже голова облради профспілок Андрій Присяжний . Вона відбулася також у 16-ти містах України.

Перші акції протесту представників профспілок проти нового законопроєкту "Про працю" відбулися 15-16 січня у Києві. Тоді, за словами Андрія Присяжного, серед учасників акцій були 25 тернополян.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди