Оголошені лауреати театральної премії "Київська пектораль — 2020"

Оголошені лауреати театральної премії "Київська пектораль — 2020"

Оголошені лауреати театральної премії "Київська пектораль — 2020"

Оргкомітет театральної премії "Київська пектораль – 2020" оголосив імена цьогорічних лауреатів у Міжнародний день театру, який святкується 27 березня, сказано на сайті премії.

Номінація "За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва" – українська акторка театру та кіно, громадський діяч, Народна артистка України – Недашківська Раїса Степанівна.

Номінація "Подія року" – Проєкт "Театр 360 градусів" (автори та продюсери проєкту – Даша Малахова та Наталія Чижова) за інноваційний культурний проєкт по створенню відеоверсії театральних постановок з використанням різних технологій і спецефектів, що доповнюють сюжет вистави.

Номінація "Спеціальна премія" – Театр "Актор" за пошуки нових засобів залучення глядачів до ігрової природи театру (директор-художній керівник В’ячеслав Жила)

Номінація "Кращий народний театр" – Народний студентський театр "БЕРЕЗІЛЬ" Національного університету біоресурсів і природокористування України за виставу "Моя професія – сеньйор з вищого світу, або Мільйон у весільному кошику" (художній керівник та режисер Тітенко Наталія Миколаївна)

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше