Учасник Олімпіади-2018 у складі збірної Бразилії з бобслею загинув після аварії

Учасник Олімпіади-2018 у складі збірної Бразилії з бобслею загинув після аварії

Учасник Олімпіади-2018 у складі збірної Бразилії з бобслею загинув після аварії GCN

У момент аварії бразильський бобслеїст перебував на мотоциклі.

Бразильський бобслеїст Одірлей Пессоні загинув після аварії в себе на батьківщині. Про це повідомляє видання GCH.net.br.

Аварія трапилася у штаті Мінас-Жейрас у суботу, 27 березня. Пессоні, який рухався по дорозі на своєму мотоциклі, зіштовхнувся із автомобілем, який рухався йому назустріч.

В результаті аварії 38-річний спортсмен врізався головою у бампер автомобіля, а також отримав кілька переломів та травм, несумісних із життям. Помер Пессоні на місці, машина швидкої допомоги, прибувши на місце аварії, вже не змогла його врятувати.

Пессоні не уперше перебував за кермом мотоцикла. За словами його родичів та друзів, бобслеїст часто їздив на мотоциклі і дуже добре знав трасу, по якій рухався у момент ДТП.

Одірлей ПессоніGCN

Поховання Пессоні відбулося в неділю, 28 березня. Колишній скелетоніст збірної Бразилії Еміліо Страпассон зазначив, що Одірлей планував взяти участь на зимових Олімпійських Іграх у Пекіні в 2022 році.

"Упертий хлопець, скромний, захоплений спортом. Він був готовий поїхати на свою третю Олімпіаду наступного року в Китаї. Був радий знайомству із ним та тим, що знаходився поруч під час багатьох пригод та перемог".

Одірлей Пессоні брав участь у двох зимових Олімпійських Іграх у складі збірної Бразилії. Він був учасником бобслейної четвірки Бразилії на Олімпіадах у 2014 та 2018 роках.

Найкращим результатом у кар'єрі Пессоні стало 23-е місце на Іграх у 2018 році. Разом із ним на останній зимовій Олімпіаді у Пхьончхані виступали Едсон Бінділатті, Едсон Мартінс та Рафаель Соуза да Сілва.

Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт