Італійська біатлоністка Ніколь Гонтьє закінчила кар'єру. Вона - дворазова призерка чемпіонатів світу

Італійська біатлоністка Ніколь Гонтьє закінчила кар'єру. Вона - дворазова призерка чемпіонатів світу

Італійська біатлоністка Ніколь Гонтьє закінчила кар'єру. Вона - дворазова призерка чемпіонатів світу AP

Востаннє біатлоністка вийшла на трасу під час чемпіонату Італії.

Італійка Ніколь Гонтьє вирішила закінчити кар'єру в біатлоні. 29-річна спортсменка востаннє вийшла на трасу у Валь-Мартелло, під час чемпіонату Італії.

Гонтьє взяла участь у мас-старті. Фінішувати востаннє на подіумі вона не змогла - місця на подіумі між собою розподілили Ліза Вітоцці, Доротея Вірер та Самуела Комола. Проте після фінішу всі учасниці гонки привітали її із завершенням кар'єри.

ГонтьєFondo Italia

Після гонки італійська спортсменка зазначила, що не планує повністю залишати біатлон. Хоча зі своїми планами поки що не визначилася.

"Досі не знаю, що буду робити. Я тільки що отримала магістерську ступінь у маркетингу в Римському університеті. Побачимо, сподіваюся, що зможу продовжити свою кар'єру в біатлоні. Закінчила кар'єру біатлоністки дуже спокійно, час настав. Відчуваю дуже багато емоцій. Але, як я вже сказала, сподіваюся, що продовжу працювати в біатлоні, тому це неповне прощання".

Востаннє Гонтьє показувала високі результати в особистих гонках в сезоні-2018/19. На етапах в Антгольці італійка фінішувала 18-ю у спринті та 15-ю у переслідуванні. Того ж сезону італійська біатлоністка показала 17-й результат на етапі Кубка світу в Солт-Лейк-Сіті.

В сезоні-2020/21 італійка взяла участь лише в чотирьох гонках на етапах Кубка світу. Найкращим результатом Гонтьє стало 56-е місце в індивідуальній гонці на домашньому етапі в Антгольці.

Найвищий результат у сезоні-2020/21 Гонтьє показала на рівні Кубка IBU. В німецькому Арбері вона фінішувала 12-ю в спринті, а на чемпіонаті Європи в Душниках-Здруй у складі італійської команди в змішаній естафеті фінішувала 5-ю.

Досягнення Ніколь Гонтьє

  • Учасниця Олімпійських Ігор у Сочі та Пхьончхані (найкращий результат - 38-е місце в індивідуальній гонці в 2018 році);
  • Дворазова призерка жіночих естафет чемпіонатів світу - Нове-Место (2013), Контіолагті (2015);
  • Найкращий результат Гонтьє у кар'єрі - третє місце в спринті у сезоні-2014/15 (етап Кубка світу в Обергофі). Ще тричі вона підіймалася на подіум у складі призерок жіночої естафети - 2-е місце (Голменколлен, 2015), 3-е місце (Рупольдінг, 2018), 3-е місце (Голменколлен, 2018).
  • Загалом Гонтьє взяла участь у 136 стартах на рівні етапів Кубка світу.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика