Чемпіонат України з біатлону: результати змішаної естафети

Чемпіонат України з біатлону: результати змішаної естафети

Чемпіонат України з біатлону: результати змішаної естафети Біатлон майбутнього / Євген Вялков

В останній гонці сезону перемогла команда Артема Тищенка та Руслана Ткаленка.

Останньою гонкою чемпіонату України в Буковелі стала змішана естафета. На старт вийшли вісім команд: по 2 Чернігівської та Сумської областей, а також представники Києва, Тернопільської, Харківської та Волинської областей. Команда Закарпатської області участі у гонці не брала - Анастасія та Олександра Меркушини на старт не вийшли.

Найсильнішими за складом були основні команди Чернігівської та Сумської областей. За Чернігівську бігли Валерія та Христина Дмитренко, а також Артем Тищенко та Руслан Ткаленко. За Сумську - Віта та Валентина Семеренко, Роман Боровик і Денис Насико.

На жіночих етапах за Київ бігли лідерки жіночої збірної України - Юлія Джима та Олена Підгрушна. А за команду Тернополя біг капітан чоловічої української команди Дмитро Підручний.

Заключений день змагань відбувся в зовсім інших погодніх умовах. Якщо раніше у Буковелі була плюсова температура та світило сонце, то змішану естафету біатлоністи бігли за снігопаду.

Жіночі етапи гонки на першому місці закінчила команда Києва. Юлія Джима та Олена Підгрушна, попри коло штрафу на стійці у капітана збірної України, передали естафету чоловікам у якості лідерів. Однак Данило Бабін та Сергій Лютий, які вийшли на чоловічих етапах у складі київської команди, не змогли втримати лідерства, випередивши біатлоністів основи Чернігівської області та представників основної команди Сумської.

Перемогу в гонці здобула саме перша команда біатлоністів Чернігівської області. Руслан Ткаленко, який біг на останньому етапі, випередив Дениса Насика (Сумська область) завдяки його хибі на першій стрільбі, забезпечивши своїй команді першу позицію перед "стійкою".

Останній вогневий рубіж обидва біатлоністи пройшли без промахів, однак перевага Ткаленка над Насиком складала одну хвилину. Третіми фінішували представники Києва із відставанням у понад 4 хвилини, у той час як біатлоністи Волинської області на фініші програли понад годину чемпіонам.

Чемпіонат України. Змішана естафета. Результати гонки

  1. Чернігівська область-1: Валерія Дмитренко, Христина Дмитренко, Артем Тищенко, Руслан Ткаленко 1:10:52.6
  2. Сумська область-1: Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Роман Боровик, Денис Насико +1:37.3
  3. Київ: Юлія Джима, Олена Підгрушна, Данило Бабін, Сергій Лютий +4:13.7

Календар та результати чемпіонату України (березень 2021)

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу