Вдала контратака та нокаут. Нганну у реванші відібрав у Міочіча титул чемпіона у важкій вазі в UFC

Вдала контратака та нокаут. Нганну у реванші відібрав у Міочіча титул чемпіона у важкій вазі в UFC

Вдала контратака та нокаут. Нганну у реванші відібрав у Міочіча титул чемпіона у важкій вазі в UFC UFC

З другої спроби Нганну став чемпіоном.

Бій між Френсісом Нганну (16-3) та Стіпе Міочічем (20-4) у рамках вечору UFC 260 став другим у кар'єрі між бійцями. Більше трьох років тому, у січні 2018 року, камерунець Нгану програв американцю Міочічу рішенням суддів. Той бій був за звання чемпіона UFC у важкій вазі.

Бійцівський вечір UFC 260 відбувся згідно коронавірусних обмежень у підготовчому комплексі UFC Apex. Водночас, з 24 квітня промоушн хоче повернутися до виступів на повноцінних аренах, починаючи з вечору UFC 261.

На кону цього бою між Френсісом та Стіпе знову був чемпіонський титул у важкій вазі.

Перед реваншем із Міочічем Нгану підходив із п'ятьма поспіль перемогами, кожна із яких була здобута нокаутом у першому раунді. У другому бою із Міочічем камерунцю для перемоги знадобилося трохи більше часу

Як проходив бій між Нганну та Міочічем

Нгану знадобилося два раунди для того, щоб завоювати звання чемпіона у важкій вазі. Камерунець відправив Міочіча в нокаут на 52-й секунді другого раунду.

Вирішальним моментом поєдинку став обмін ударами між бійцями. Претендент вклав чемпіона на підлогу, однак той зміг підвестися і влучити з правої в голову камерунцю. Проте Нганну завдяки хуку контратакував Міочіча, після чого, коли чемпіон був на підлозі, добив його панчем.

Відео нокауту Нганну в бою із Міочічем

Після поєдинку Міочіча госпіталізували для попереднього сканування голови.

Що сказав Нганну після перемоги над Міочічем?

Здолавши у реванші Міочіча, Нганну націлився на одного із найкращих бійців в історії UFC - Джона Джонса (26-1). Джонс перейшов у дивізіон важковаговиків після того, як у серпні 2020-го відмовився від звання чемпіона у напівважкій вазі.

На мою думку, Джон Джонс - найвеличніший боєць усіх часів у змішаних єдиноборствах. Його перехід [у важку вагу] - той виклик, який я хочу прийняти. Це буде дуже хороше випробування. Але поки що я - чемпіон. Він прийде і буде дивитися саме на мене. Готовий до цього [бою] у будь-який час".

Водночас, президент UFC Дейна Вайт зазначив, що хоче бачити наступним суперником Нганну Дерріка Льюїса (25-7), який у лютому нокаутував Кьортіса Блейдса. Проте наголосив, що рішення залишається саме за Джонсом, який матиме пріорітетне право на бій - саме про це Вайт казав на початку року перед поєдинком між Міочічем та Нганну.

Сам Джонс зазначив, що готовий у будь-який час битися із Нганну, якщо фінансові умови будуть задовільними.

"Покинув напівважкий дивізіон і у прямому сенсі набрав дуже багато ваги. І тепер люди кажуть, що я боюся? Може, так кажуть усі, але не я. Все, чого я прошу - заплатіть".

Що відомо

  • Нгану - третій африканський чемпіон в історії UFC. Раніше чемпіонами ставали Камару Усман та Ізраель Адесанья.
  • Перед поєдинком із Нганну Міочіч був найуспішнішим чемпіоном у важкій вазі в історії UFC. Він чотири рази поспіль захищав звання чемпіона у цій вазі, чого нікому раніше не вдавалося.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика