Еліна Світоліна у двох сетах вибила росіянку Алєксандрову в третьому раунді турніру WTA 1000 в Маямі Jimmie48 Photography

Третя перемога над Александровою для українки.

Еліна Світоліна залишилася єдиною українкою на престижному турнірі WTA 1000 в Маямі: Леся Цуренко знялася у кваліфікації, Марта Костюк вилетіла в першому раунді основної сітки. Світоліна з великими проблемами пройшла свій перший матч (другий раунд) - у трьох сетах перемогла американку Шелбі Роджерс.

Наступнею суперницею Еліни стала росіянка Єкатеріна Александрова. Ці тенісистки двічі зустрічалися між собою раніше, двічі перемогла українка. Останній матч - у січні 2021 року в Абу-Дабі, перемога Світоліної у трьох сетах.

Для перемоги в Маямі Еліні Світоліній вистачило дві партії.

У першому сеті українка двічі вела з брейком, подавала на сет за рахунку 5:4, але не змогла закрити партію. Як наслідок, Александрова перетворила цю ситуацію (3:5) на 6:5 для себе - в ролі тієї, що наздоганяла опинилася Світоліна. Однак українка змогла перевести сет на тай-брейк, який дуже впевнено виграла - 7:1.

У другій партії тенісистки обмінялися брейком, після чого почергово брали свою подачу. Ключовий момент - подача росіянки за рахунку 5:4 на користь Еліни. Александрова втратила її, а разом з нею і матч - 4:6.

Еліна Світоліна пройшла в четвертий раунд турніру в Маямі за трохи більше ніж півтори години: кожен сет по 47 хвилин. Результат матчу, по суті, визначили помилки росіянки - аж 42 невимушені помилки. Для порівняння - в Світоліної тільки 22.

Різниця у віннерах не настільки критична: 23 - у Єкатеріни, 13 - в Еліни.

Маямі. WTA 1000. Третій раунд

Еліна Світоліна (Україна, 5) - Єкатеріна Александрова (Росія, 30) 2:0 (7:6 (1), 6:4)

• Еліна уперше з Australian Open виграла два матчі поспіль та вийшла в 1/8 фіналу турніру в Маямі.
  • Наступниця суперниця Світоліної визначиться у матчі між Петрою Квітовою та Джоанною Контою.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт