Україна U21 не змогла виграти і другий матч на турнірі в Туреччині - нічия проти Узбекистану УАФ

Україна не втримала перевагу.

Молодіжна збірна України з футболу продовжує виступи на турнірі Antalya Cup-2021. У першому матчі українці програли молодіжній збірній Болгарії - 1:2. У другому матчі команда Руслана Ротаня грала проти Узбекистану U21.

У порівнянні з першим матчем тренерський штаб України виставив повністю інший склад. І перший тайм синьо-жовта збірна виграла: на 31-й хвилині Володимир Бражко реалізував пенальті за фол на Євгену Ісаєнко.

Однак уже на старті другого тайму Узбекистан відігрався: 1:1 на 50-й хвилині матчу.

Руслан Ротань провів ряд замін, Україна здебільшого грала на половині поля суперників, але до вкрай небезпечних моментів справа майже не доходила. Зрештою, матч так і завершився - 1:1.

Молодіжна збірна України після поразки від однолітків з Болгарії зіграла внічию з командою Узбекистану.

Україна (U-21) — Узбекистан (U-21) — 1:1

Голи: Бражко (31, пен.) — Абдуманнопов (50).

Україна: Чекотун, Алефіренко (Супряга, 71), Бражко, Снурніцин (Батагов, 69), Драмбаєв, Желізко (Судаков, 69), Притула (Сич, 46), Очеретько (Бондаренко, 69), Ісаєнко (Кухаревич, 69), Мудрик (Ярмолюк, 46), Брагару (Кащук, 46)

• Наступний матч на товариському турнірі українці зіграють в неділю, 28 березня. Суперник - команда Словаччини, яка обіграла Узбекистан та зіграла внічию з Північною Македонією.
  • Усього в турнірі змагаються шість збірних - Болгарія, Словаччина, Казахстан, Північна Македонія, Узбекистан.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт