Тернопільська волейбольна команда "Динамо" перемогла "Решетилівку" з Полтавщини

Тернопільська волейбольна команда "Динамо" перемогла "Решетилівку" з Полтавщини Суспільне Тернопіль

Із рахунком 3:0 на користь тернополян завершився волейбольний матч між командою "Динамо" зі Західноукраїнського національного університету та командою "Решетилівка" з Полтавщини. Це перший тур фінальних ігор Вищої волейбольної ліги серед чоловічих команд. Про це розповів тренер "Динамо" Юрій Кравцов.

У першій партії тернополяни обіграли полтавських суперників з рахунком 25:18. У другій партії також перемогли тернополяни – 25:21. Підсумок третьої партії на користь команди господарів – 25:13.

Тернопільська волейбольна команда "Динамо" перемогла "Решетилівку"Суспільне Тернопіль

Тернопільська волейбольна команда "Динамо" перемогла "Решетилівку"

Завтра тернопільська команда "Динамо" з Західноукраїнського національного університету гратиме з командою волейбольного клубу "Дніпро". Гра розпочнеться о 15 годині.