Верховна рада призначила позачергові вибори Часовоярського міського голови

Верховна рада призначила позачергові вибори Часовоярського міського голови

Верховна рада призначила позачергові вибори Часовоярського міського голови
Ілюстративне фото виборчих скриньок, фото: Суспільне Донбас

У Часів Ярі, що на Донеччині, Рада призначила позачергові вибори міського голови, після складання повноважень колишнім мером.

Верховна рада прийняла постанову №6115 про призначення позачергових виборів міського голови Часів Яра. Відповідний проект постанови підтримали 328 народних депутатів на засіданні.

Вибори рекомендується призначити вибори на 27 березня 2022 року.

Вибори проводяться у зв'язку, зі складенням повноважень міського голови Дмитра Верзілова, який 13 серпня подав у відставку.

Що відомо

  • Дмитро Верзілов на місцевих виборах у жовтні 2020 року балотувався від партії "ОПЗЖ". За нього проголосували 1 536-ть жителів міста - 44 %. Він переселенець з Донецька. До виборів працював в Покровській комунальній установі “Координаційний комітет самоорганізації населення” інспектором.
  • Народився він у 1989 році у Донецьку, має вищу освіту, вивчав право у Донецькому Національному Університеті.
  • У 2012 році Верзілов обирався до Верховної Ради від Радикальної партії Олега Ляшка, а у 2014 році – від партії "Батьківщина". Обидві спроби були невдалими. У 2016 році став депутатом Соледарської міської ради.
  • Згідно з останньою декларацією Верзілова, за 10 місяців 2020 року він заробив майже 40 тисяч гривень та взяв кредит у сумі 45 тисяч гривень. Також він задекларував квартиру загальною площею у 77,2 квадратних метрів в окупованому Донецьку.
  • Виконувати обов'язки міського голови, після звільнення Верзілова, буде секретар тамтешньої міськради Сергій Чаус.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок