Працевлаштуватися за допомогою інтернет-анкетування допомагають у центрах зайнятості Донеччини. Роботодавці заповнюють відповідну онлайн-форму, де вказують вакансію, потреба у якій буде за місяць чи більше, а рекрутери шукають кандидатів.
Артем вчитель інформатики, Юлія допомагає учням впоратися із психологічними негараздами, а Наталія дитяча медсестра. Цих трьох об’єднує нещодавнє працевлаштування за допомогою Google-опитування, яке, зокрема їх роботодавці проходили минулого року.
Завідувач інфекційного відділення Дмитро Яковенко розповів Суспільному, що у відділенні не вистачало медичних сестер.
"У грудні до нас працевлаштувалися 3 медичні сестри, роботою яких ми задоволені", — говорить Дмитро Яковенко.
Наталія Солодухіна — одна з них. Близько двох місяців жінка працює у відділені патології новонароджених.

Наталія Солодухіна
"Працювала до цього у дитсадку – медсестрою, потрапила під скорочення, шукала вузькоспрямовану вакансію за профілем, щоб працювати з дітьми", — каже жінка.
Підбір кадрів здійснюють рекрутери, орієнтуються на потреби, які роботодавці вказали в онлайн-опитуванні та навички кандидатів з бази центру. Юлія Савченко працює з дітьми, до цього, говорить, мала досвід у відділку Нацполіції.

Юлія Савченко
"Роботу було важку знайти. Я була на обліку у центрі зайнятості, й за моєю освітою вакансій було небагато. Мені подзвонила співробітниця рекрутингового відділу та наполегливо рекомендувала звернутися до школи", — згадує Юлія.
Артем Борискін, у минулому системний адміністратор, каже, працював у банку та бізнес-центрі. Спочатку роботу шукав за профілем, згодом передумав.

Артем Борискін
"Коли пошук другий, третій місяць йшов, мені закортіло спробувати себе в чомусь новому і робота вчителя, якраз, нова сфера діяльності", — розповідає Артем.
Переглянути вакансії можна на онлайн мапі. Обираєте місто, яке вас цікавить, наприклад Краматорськ. І одразу тут з’являються позначки з вакансіями, вказані умови працевлаштування та заробітна плата. Дізнатися подробиці можна за телефоном. Також у центрі зайнятості є сервіси з базою підприємств.
Заступниця директора Дружківського центру зайнятості Наталя Грідчина повідомила Суспільному, що це мапа паспортів підприємств та установ.
"Цей ресурс містить більш детальну інформацію про конкретне підприємство. Наприклад: його місцезнаходження, яким транспортом можна дістатися до роботи, вид діяльності, кількість працівників, які працюють на цьому підприємстві", — пояснює Наталя Грідчина.
У останньому опитуванні, яке проводили наприкінці 2020 року проанкетовано 12 тисяч роботодавців.