Уряд Данії дозволив частині вболівальників відвідати матчі Євро-2020

Уряд Данії дозволив частині вболівальників відвідати матчі Євро-2020

Уряд Данії дозволив частині вболівальників відвідати матчі Євро-2020 AP

Один поєдинок у Копенгагені зможуть відвідати не більше 12 тисяч глядачів.

Влада Данії надала дозвіл на те, щоб частина вболівальників відвідала матчі чемпіонату Європи-2020, які будуть проходити в Копенгагені.

Рішення в Данії було прийнято на рівні уряду. Міністерка культури країни Джой Могенсен повідомила в інтерв'ю місцевому каналі DR, що поєдинки європейської першості з футболу, які прийматиме столиця країни, зможуть відвідати 12 тисяч вболівальників.

В Копенгагені матчі Євро-2020 будуть проходити на місцевому стадіоні "Паркен", який вміщує 38 тисяч вболівальників. Уряд Данії дозволив відвідування матчів в обсязі 30% від загальної місткості арени.

Крім того, у Данії готові пускати на трибуни ще більше глядачів. Але подальше зростання частки вболівальників є можливим лише за умови покращення епідеміологічної ситуації.

Рішення уряду підтримала футбольна асоціація Данії. Там зазначили, що також розраховують на збільшення кількості фанів, яким буде дозволено відвідувати поєдинки, щоб розраховувати на додаткову підтримку для своєї національної команди.

Що відомо

  • УЄФА попросила від представників влади 12 міст, які прийматимуть чемпіонат Європи, до початку квітня повідомити їх, чи буде надано дозвіл на відвідування матчів вболівальників;
  • Частина міст (Дублін, Глазго та Більбао) ризикують втратити право на проведення чемпіонату Європи через відсутність гарантій щодо дозволу на відвідування матчів вболівальниками;
  • УЄФА розраховує, що уряди країн дозволять відвідувати матчі чемпіонату Європи вболівальникам у обсязі 25% від загальної місткості стадіону.

Що далі

  • Фінальна частина чемпіонату Європи-2020 відбудеться з 11 червня по 11 липня 2021 року.
  • Копенгаген на Євро-2020 повинен приймати домашні матчі збірної Данії проти Фінляндії, Бельгії та Росії, а також один поєдинок на стадії 1/8 фіналу турніру.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу