Сейшельські острови відкрилися для українських туристів

Сейшельські острови відкрилися для українських туристів

Сейшельські острови відкрилися для українських туристів
Ілюстративне фото, Unsplash

Сейшельські острови відкрилися для іноземців з 25 березня. Наразі туди можуть потрапити туристи зі всіх країн, крім Південної Африки.

Як пише Seychelles News Agency, туди літають 12 авіакомпаній. Щоб потрапити на острови, потрібно надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не раніше ніж за 72 години до в'їзду в країну. Довідка має бути англійською мовою на папері, з оригінальною печаткою. Проходити карантин після прибуття не доведеться.

Від мандрівників на Сейшелах лише вимагатимуть дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції та обов'язкової дезінфекції рук. Також можна буде вільно подорожувати островами, утім зупинятися доведеться в ліцензованих місцях розміщення.

Президент Сейшелів Вавел Рамкалаван пояснював, що кордони відкривають заради відновлення економіки країни. А зробити це дала змогу масова вакцинація, яка зменшила ризики.

Що відомо

  • 19 березня Міністерство охорони здоров'я станом віднесло 44 країни до "червоної" зони за рівнем поширення COVID-19. Зокрема "червоними" стали Чорногорія, Болгарія, Чехія, Ізраїль та Албанія. Єгипет, ОАЕ та Туреччина залишилися "зеленими".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок