26/26. Як Ягупова у складі "Фенербахче" здобула перемогу у чемпіонаті Туреччини без поразок FIBA

Команда українки здолала всіх суперників у сезоні-2020/21.

"Фенербахче", у складі якого виступає лідерка та капітан збірної України Аліна Ягупова, виграв чемпіонат Туреччини, здобувши перемоги у всіх 26 матчах.

Що трапилося?

Команда Ягупової здобула перемогу в чемпіонаті ще до заключного туру. Перевага "Фенербахче" над головним переслідувачем "Галатасараєм" складала 3 очки, а тому остання гра проти "Хатая" визначала лише, чи зможе команда Ягупової закінчити сезон у чемпіонаті без поразок.

Досягнути поставленої мети "Фенербахче" зміг. Турецька команда розгромила "Хатай" із перевагою у 30 очок - 92:62. Зокрема, останню чверть лідер чемпіонату Туреччини переміг із різницею +19, дозволивши супернику набрати лише 9 очок.

Сама Ягупова відіграла за "Фенербахче" 30 хвилин, здобувши 21 очко, а также записавши собі в доробок 5 підбирань та 5 передач.

"Фенербахче" не вперше закінчує сезон у чемпіонаті Туреччини без поразок. Жіноча команда у період з 1956 по 1958 роки здобули три чемпіонства поспіль, не програвши жодного матчу. Повторити це досягнення турецька команда змогла у сезоні-2009/10.

Для "Фенербахче" перемога у сезоні-2020/21 стала 17-ю на рівні чемпіонатів Туреччини. Востаннє команда Аліни Ягупової здобувала "золото" в місцевій Суперлізі в 2019 році.

Аліна Ягупова в "Фенербахче": що відомо

• 28 грудня 2020-го Ягупова повернулася у "Фенербахче". За турецьку команду українка виступала у сезоні-2019/20, але влітку 2020-го змінила клуб, перейшовши до "Чукурови".
  • За "Фенербахче" Ягупова виступає в оренді. Після закінчення сезону українка повернеться до "Чукурови", її контракт розраховано на 3 роки.
  • Ягупова тричі претендувала на звання MVP Євроліги у сезоні-2020/21 у складі "Фенербахче".

• 27 і 30 березня. Матчі чвертьфінала Кубка Туреччини проти "Хатая".
  • 16 квітня. Півфінал Євроліги проти "Єкатеринбурга".
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс