Іван Козленко не буде подаватися на посаду директора Довженко-Центру

Іван Козленко не буде подаватися на посаду директора Довженко-Центру

Іван Козленко не буде подаватися на посаду директора Довженко-Центру
УНІАН

Іван Козленко не буде подаватися на посаду директора Довженко-Центру. Про це він розповів під час інтерв'ю виданню "Лівий берег".

Генеральний директор Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко на подаватиметься на конкурс після завершення своєї каденції. Свої рішення він озвучив колективу ще під час загальних зборів 9 березня, але вперше оголосив про публічно лише тепер.

"Основний мій аргумент – зважаючи на політичні та інші процеси, що відбувалися навколо Центру за останній рік, моя присутність на цій посаді може радше зашкодити інституції, аніж допомогти. Цей безпрецедентний рік викликів, обшуків і кримінальних справ підштовхує до висновку про місце, яке наша інституція займає в теперішній архітектурі вітчизняної культурної сфери", – пояснив Іван Козленко під час розмови з журналістками видання.

Що відомо

15 березня колектив Довженко-Центру опублікував відкритого листа до української влади. Співробітники центру вважають, що інституція опинилася під загрозою руйнації та просять продовжити контракт з чинним генеральним директором Іваном Козленком або призначити його виконувачем обов’язків до кінця 2021 року.

Паспорт бюджетної програми на 2021, за якою здійснюється державна підтримка центру, досі не затвердили.

У 2020 році Довженко-Центр вже опинявся під загрозою припинення існування. Тоді проєкт паспорту бюджетної програми теж не затвердили вчасно. Центр не отримав державне фінансування, тому не міг сплачувати податки та виконувати свої зобов'язання перед партнерами, співробітниками та зберігати фонд у належному стані.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад