Волейболісти з Одещини стали срібними призерами чемпіонату України

Волейболісти з Одещини стали срібними призерами чемпіонату України Пресслужба НОК/ на фото: Зліва направо - призери змагань з тренером Тетяною Сухіною - Дарія Шереметьєва, Вікторія Ніценко, Матвій Болтян і Тимофій Твердохліб

Спортсмени з Чорноморська Одеської області завоювали три срібні медалі на чемпіонаті України з пляжного волейболу серед юнаків, який відбувся у Сумах. Про таке повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Срібними призерками змагань стали 15-річні Дарія Шереметьєва та Вікторія Ніценко.

Спортсменкам вдалося перемогти команди суперниць з Сум, Львівщини та Хмельниччини. Однак у фіналі волейболістки поступилися сумчанкам Христині Єрмоченко й Таїсії Кальченко з рахунком 0-2 (15:21, 16:21).

Ще одну срібну медаль завоював Матвій Болтян, який виступав у парі з Тимофієм Твердохлібом із Києва. Вони здобули упродовж турніру чотири перемоги, але фіналі програли Євгенію Бойко й Дмитру Щербинському із Нової Каховки – 0-2 (14:21, 14:21).