"Київ-Баскет" вилетів із Кубка Європи ФІБА. Україна залишилася без представників на турнірі БК "Київ-Баскет"

Кияни програли матч через невдалу третю чверть.

Після вильоту "Дніпра" та "Прометея" Україна залишилася лише з одним представником у Кубку Європи ФІБА. Лідер української Суперліги "Київ-Баскет" повинен був зустрітитися в 1/8 фіналу проти представника Ізраїлю "Нес-Ціона".

"Нес-Ціона" на груповій стадії здобула перемогу в двох із трьох поєдинків. Переможець матчу повинен був зустрітитися із грецьким "Іраклісом" - однією із найсильніших команд групової стадії, яка здолала польський "Анвіл" (86:81).

Київська команда мала непогані шанси на прохід у чвертьфінал. Перед тим, як піти на перерву, "Київ-Баскет" здобув необхідну перевагу над суперником. Кияни у першій чверті здобули перемогу із мінімальною різницею - 23:22, проте у другій десятихвилинці змогли її збільшити до +8.

Однак третя чверть вийшла для "Київ-Баскета" чи не найгіршою у сезоні. Кияни програли десятихвилинку із різницею у 21 очко і мусили перед останньою чвертью відігравати гандикап у 13 очок.

Зробити камбек баскетболістам "Київ-Баскета" виявилося не під силу. "Нес-Ціона" не лише втримала перевагу, здобуту у третій чверті, а навіть збільшила її ще на одне очко.

У підсумку - 76:90. Київ-Баскет покидає Кубок Європи ФІБА на стадії 1/8 фіналу. І стає третім українським клубом, який припиняє виступи у першому раунді плей-оф.