Хокеїсти «Кременчука» вийшли до півфіналу плей-офф Української хокейної ліги

Хокеїсти «Кременчука» вийшли до півфіналу плей-офф Української хокейної ліги ХК "Кременчук"

Хокеїсти «Кременчука» на виїзді перемогли суперників з Білої Церкви - 1:4. Це був другий матч чвертьфіналу серії плей-офф у рамках Української хокейної ліги.

Чотири шайби у ворота команди із Білої Церкви закинули хокеїсти з Кременчука. Натомість пропустили лише одну. Дублем відзначився гравець «Кременчука» Олександр Коробов, також шайби закинули Іван Савченко та Дмитро Орлов. Попередня зустріч цих команд завершилась з рахунком 11:4 на користь "Кременчука". Чвертьфінальна серія тривала до двох перемог.

У півфіналі наші земляки зустрінуться з переможцем пари «Сокіл» - «Маріуполь». Дата гри поки невідома.

Нагадаємо, минулого сезону кременчуківці дійшли до фіналу серії плей-офф і перемогли хокеїстів «Донбасу». Таким чином стали чемпіоном України.