Франція - Україна футбол: де дивитися (24 березня)

Франція - Україна футбол: де дивитися (24 березня)

Франція - Україна футбол: де дивитися (24 березня) AP

Коли та де дивитися матч збірної України.

Збірна України з футболу розпочинає шлях у відборі на чемпіонат світу-2022. У березневому вікні відбору синьо-жовта команда проведе три матчі. Перша гра: Франція - Україна (футбол, 24 березня) у Парижі.

Розпочинати виступи команда Андрія Шевченка повинна з чинними чемпіонами світу на їх полі. Останній матч між командами відбувся у жовтні 2020 року: завершився розгромною перемогою французів з рахунком 7:1.

Читайте також: Заявка збірної України на матч проти Франції у відборі на чемпіонат світу-2022

Однак то була товариська гра, а зараз - матч відбору на чемпіонат світу.

Франція - Україна: де дивитися

Футбол Франція - Україна розпочнеться в середу, 24 березня, о 21:45 за київським часом. Гра відбудеться на "Стад де Франс" у Парижі без глядачів на трибунах, у зв'язку з коронавірусними обмеженнями у Франції.

Дивитися Франція - Україна наживо можна на двох телеканалах: ТРК "Україна та "Футбол 2". Онлайн-трансляція футбол Франція - Україна буде доступна на всіх стримінгових платформах, де є один з цих телеканалів.

Футбол, матч України трансляція буде доступна як на безкоштовному телебаченні (ТРК "Україна"), так і на платному телеканалі ("Футбол 2"). Це буде перша гра відбору на чемпіонат світу-2022.

Читайте також: Відбір на чемпіонат світу-2022 з футболу. Що треба знати про формат, календар та групу України
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт