Молодіжна збірна України з футболу програла перший матч на товариському турнірі в Туреччині УАФ

Команда Руслана Ротаня не змогла перемогти збірну Болгарії.

Паузу, пов'язану із матчами національних команд, молодіжна збірна України з футболу вирішила використати участю у товариському турнірі. До фінальної частини чемпіонату Європи, який з 24 березня розпочинається в Угорщин та Словенії, українці не пробилися, через що відправилися до Туреччини на Antalya Cup.

До товариського турніру збірна України підходила у статусі його чинного чемпіону. Востаннє, коли змагання проводилася в 2019 році, команда Руслана Ротаня здобула на них перемогу.

У 2021 році шлях молодіжної збірної України розпочався матчем проти Болгарії. Його українці програли із мінімальною різницею в рахунку.

Хоча розпочалася гра для української збірної вдало. На 10-й хвилині поєдинку Україна вийшла вперед. Олександр Назаренко, отримавши м'яч від Владислава Супряги, несильно пробив у кут.

Болгарія відігралася майже миттєво. Голкіпер Микита Турбаєвський вийшов із воріт та помилився з передачею на партнера по команді, чим скористався гравець болгарської команди, що майстерно його перекинув.

Після перерви болгари вийшли уперед. Українці порушили правила біля штрафного майданчика. Стінка із 5 футболістів, яку виставив Турбаєвський, не допомогла молодіжній збірній України - 1:2.

В останні хвилини команда Руслана Ротаня намагалася вирвати хоча б нічийний результат. Однак болгарські футболісти втримали мінімальну перевагу.

Україна - Болгарія 1:2