НХЛ назавжди відсторонила 53-річного арбітра. Він обмовився, що "просто так" вилучив гравця AP

Тім Піл більше не буде судити у Національній хокейній лізі.

Керівництво НХЛ прийняло рішення про пожиттєве відсторонення від роботи 53-річного арбітра Тіма Піла.

Що трапилося?

Піл обслуговував матч регулярного чемпіонату НХЛ між "Нешвілл Предаторс" та "Детройт Ред Вінгз". Гра закінчилася перемогою "Нешвілла" із рахунком 2:0 та скандалом, у який потрапив арбітр.

За 15 хвилин до кінця другого періоду форвард "Предаторс" Віктор Арвідссон був вилучений арбітром. Арвідссон збив захисника "Ред Вінгз" Джона Меррілла в атаці, хоча повтори показали, що гравець "Детройта" прикрасив падіння, на що зреагував арбітр.

В момент прийняття рішення Піл перебував у центральному колі. Однак без вагань вилучив гравця на 2 хвилини.

Згодом, за 12:42 хвилини до кінця періоду в ефір потрапила репліка Піла, яку він адресував одному із своїх колег. Арбітр обмовився, що вилучив хокеїста "Предаторс", не маючи для цього причини.

"Там особливо не було фолу, проте я хотів чортового покарання для "Нешвілла" раніше", - сказав Піл.

Як відреагували в НХЛ?

Отримавши аудіозапис, НХЛ одразу ж після гри почала розслідування щодо репліки Піла. Виконавчий віце-президент організації Колін Кемпбелл розповів, що працювати в НХЛ 53-річний арбітр більше не буде.

"Немає нічого важливішого, аніж забезпечити чесність нашої гри. Поведінка Тіма Піла суперчить дотриманню цього ключового принципа, який ми вимагаємо від наших арбітрів, і чого очікують та заслуговують наші вболівальники, гравці, тренери та всі ті, хто має відношення до нашої гри", - зазначив Кемпбелл.

Піл планував закінчити кар'єру арбітра після закінчення сезону в НХЛ. Проте на пенсію арбітр пішов раніше, ніж того очікував.

Тім Піл: що відомо

• На рівні НХЛ працював з 1999 року.
  • Загалом у НХЛ Піл відпрацював на 1334 матчах;
  • Останнім часом 53-річний арбітр став об'єктом критики з боку фанів через суперечливі рішення, які приймав у матчах;
  • В 2015 році Піла відсторонили від суддівства у домашньому матчі "Нью-Джерсі Девілс" після того, як у соцмережу потрапило фото, де він п'є у барі із репортером.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start