У Харкові з промо-концерту стартує Kharkiv Music Fest

У Харкові з промо-концерту стартує Kharkiv Music Fest

У Харкові з промо-концерту стартує Kharkiv Music Fest KharkivMusicFest

25 березня на Promo Concert Kharkiv Music Fest виступить французький віолончеліст Готьє Капюсон з оркестром. Основна програма фестивалю проходитиме з 7 до 24 квітня.

Концерт, що презентує Kharkiv Music Fest, відбудеться у філармонії 25 березня, розповіла в ефірі "Українського радіо Харків" виконавча директорка фестивалю Марія Горбонос.

Французький віолончеліст Готьє Капюсон виступить у супроводі одного з недержавних оркестрів України — New Era Orchestra, під диригуванням Тетяни Калініченко.

"Французький віолончеліст, якого називають амбасадором віолончелі — Готьє Капюсон. Пізніше також приїде англійський піаніст Пол Льюїс, видатний інтерпретатор музики Бетховена, якого знають в усьому світі", — розповіла музична менеджерка фестивалю Катерина Лозенко.

Перша скрипка оркестру New Era Orchestra Андрій Павлов виступатиме разом із французьким музикантом.

"Ми всі дуже очікуємо цього концерту, тому що в тих умовах, в яких світ існує останній рік, для музиканта будь-який вихід на сцену, будь-який концерт — це велике щастя", — сказав Павлов.

Міжнародний фестиваль класичної музики Kharkiv Music Fest триватиме у Харкові з 7 по 24 квітня. Організатори вже підготували символи фестивалю — розфарбовані піаніно.

У Харкові з промо-концерту стартує Kharkiv Music FestKharkivMusicFest

Цьогоріч фестиваль буде присвячений творчості Людвіга ван Бетховена, але охочі зможуть послухати не тільки найпопулярніші твори Бетховена, включаючи усі 32 сонати, а й твори інших світових та українських класиків — Моцарта, Мендельсона, Мусоргського, Дворжака, Станковича, Скорика.

"Наша основна концертна програма фестивалю включатиме шість різножанрових концертів. Але, крім того, буде низка просвітницьких проєктів, і проєкти підтримки молодих талантів, лекції, майстер-класи, зустрічі з музикантами", — розповіла виконавча директорка фестивалю Марія Горбонос.

Kharkiv Music Fest проходитиме з дотриманням усіх протиепідемічних вимог, запевнила вона: "Станом на сьогодні, коли ми в помаранчевій зоні, всі наші заходи проходитимуть з дотриманням карантинних обмежень".

У разі посилення карантину заходи перенесуть.

Що відомо

  • Фестиваль проходить у Харкові щороку. Місія фестивалю — підвищити популярність класичної музики. Минулого року події Kharkiv Music Fest не відбувалися через карантин. Символи фестивалю — розфарбовані піаніно — стояли на вулицях міста.
  • З 23 березня Харківщина перебуває у "помаранчевій" зоні карантину. За рішенням обласної комісії з надзвичайних ситуацій від 17 березня, в регіоні введені обмеження для масових заходів. Забороняється проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. м площі будівлі або території або заповненістю понад 50% місць у кожному окремому залі. Організатор є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування не менше ніж 1,5 метра у разі, якщо люди під час заходу стоять.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше