У матчі чоловічої Суперліги запорізький "Мотор" переграв донецький "Донбас"

У матчі чоловічої Суперліги запорізький "Мотор" переграв донецький "Донбас" Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі 23 березня відбувся матч гандбольного чемпіонату країни за участю двох провідних вітчизняних клубів. На майданчику палацу спорту “Юність” у рамках 17 туру запорізький “Мотор” приймав донецький “Донбас”.

Рівна боротьба у зустрічі трималась до 20 хвилини, після чого господарі відчули ігровий тонус. На перерву “Мотор” пішов, маючи перевагу у шість м'ячів — 18:12, а у другому таймі розвинув попередній успіх.

У матчі чоловічої Суперліги запорізький "Мотор" переграв донецький "Донбас"Суспільне Запоріжжя

У підсумку перевага запоріжців склала 13 м'ячів — 41:28. За словами наставників обох команд, звітна гра не була важливою з точки зору турнірної боротьби.

"Ця гра проти чинного чемпіона у нас була скоріш перевірочною, ніж стратегічною. Щось вдалося, щось ні. Пропустили багато, але й забили такому сильному суперникові також під 30 м'ячів. Це непоганий показник", — сказав головний тренер гандбольної команди “Донбас" Іван Фучеджі.

Наставник запорізької команди Гінтарас Савукінас зазначив, що ця гра є підготовчим поєдинком до плей-офф Ліги чемпіонів.

"Нам потрібно бути максимально готовими до першого квітня, аби гідно протистояти вдома білоруському БГК Мешкова. Однак не слід забувати і про найближчу гру СЕХА-ліги. У п'ятницю ми вирушаємо до сербського містечка Нові Сад, де зустрінемось із “Войводіною”. Також гра не з легких",— сказав головний тренер ГК "Мотор".

Гінтарас Савукінас додав, що під час цього матчу дали можливість перевірити себе гравцям команди, які останнім часом перебували у лазареті: Морозу, Козакевичу та Горизі. "Сподобалась самовіддача команди, я відчуваю, що гравці розуміють які попереду на них чекають відповідальні зустрічі",— зазначив він.