"Наполягаємо, щоб розподіл був 80 на 20". Промоутер Усика - про розподіл гонорарів у бою з Джойсом

"Наполягаємо, щоб розподіл був 80 на 20". Промоутер Усика - про розподіл гонорарів у бою з Джойсом

"Наполягаємо, щоб розподіл був 80 на 20". Промоутер Усика - про розподіл гонорарів у бою з Джойсом Марк Робінсон/Matchroom Boxing

Олександр Красюк вимагатиме від WBO, щоб український боксер отримав максимум від можливої суми гонорару.

Бій між Олександром Усиком та Джо Джойсом поки що залишається неузгодженим. Промоутери обох боксерів не розпочали етап перемовин через розбіжності у сумах гонорарів.

Розбіжності між боксерами виникли після слів промоутера українця Олександра Красюка з приводу того, що Усик має отримати 93% гонорару від наступного поєдинку. Менеджер британського боксера назвав ці слова "нісенітницею", наголосивши на тому, що очікує від WBO справедливого розподілу гонорарів.

Читайте також: "Не упевнений, що бій взагалі відбудеться". Промоутер Усика - про шанси на поєдинок із Джойсом

За регламентом WBO, максимальна сума гонорару, яку може отримати боксер за підсумками боксерського поєдинку, складає 80%. Олександр Красюк в інтерв'ю XSport зауважив, що саме на цій сумі наполягатиме у перемовинах, а також розповів про підготовку Усика до наступного бою.

  • Про те, чим займається Усик

"Усик зараз займається фізичною підготовкою, яка необхідна як для одного, так і для іншого боксера. Не можна сказати, що це цілеспрямована робота, вона універсальна".

  • Чи буде Джойс наступним суперником Усика

"Хто стане суперником Усика для мене самого питання. Відносно Джойса також є питання. Для перемовин із ним нам необхідні базові умови - розподіл гонорарів на випадок торгів. Від цього залежать перемовини".

  • Як розподілятиметься гонорар перед боєм Усика

"WBO ще на вийшло до нас із офіціальною позицією. У нас є попередня позиція. Згідно правил, гонорарний фонд під час торгів розподіляється відповідно до пропорції. А вона розподіляється відповідно до останніх трьох гонорарів бійців".

  • Про те, яким має бути розподіл гонорару від бою

"Те, що було у ЗМІ, начебто мій месадж про 93 на 7 - насправді регламентований мінімум у WBO - це 80 на 20. Тому ми наполягаємо, щоб розподіл гонорарів, якщо цей бій буде актуальний, був 80 на 20".

Що відомо

  • Джо Джойс - непереможний британець, у кар'єрі якого 12 перемог у 12 професіональних боях (11 нокаутом).
  • Бій між Усиком та Джойсом має відбутися за звання тимчасового чемпіона WBO.
  • Джойс може стати останнім суперником для Усика у співпраці із Олександром Красюком. Після цього український боксер може підписати угоду із новим промоутером.
  • Чемпіони світу у важкій вазі Ентоні Джошуа та Тайсон Ф'юрі в березні підписали контракти на два поєдинки.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт