16+8, рішучі данки. Як Пустовий допоміг "Барселоні" обіграти "Естудіантес" в чемпіонаті Іспанії ACB

Яскравій грі українця каталонці присвятили окрему відео-нарізку.

Центровий збірної України Артем Пустовий допоміг "Барселоні" здобути розгромну перемогу у матчі чемпіонату Іспанії проти "Естудіантеса" (98:68).

Гра проти "Естудіантеса" стала для Пустового однією із найяскравіших і найрезультативніших у сезоні. Українець вийшов зі старту у складі "Барселони", набравши 16 очок за 26 хвилин перебування на майданчику.

Серед хайлайтів виступу Пустового варто відзначити два данки. Обидва - в останній десятихвилинці: спочатку центровий "Барселони" майже без опору зачепився за кільце руками. А за 1:53 хвилини до кінця поєдинку, отримавши передачу від партнера, зробив менш ефективний, але результативний данк.

Після гри "Барселона" окремо відзначила гру Пустового, виклавши в Twitter нарізку найкращих моментів за участю українця. Більшість із них - у останній чверті поєдинку.

Крім видовищної гри та 16 очок, Пустовий був близьким до того, щоб записати собі в доробок "дабл-дабл". Однак гру український центровий "Барселони" закінчив із 8 підбираннями.

Найрезультативніші матчі Пустового в "Барселоні" у сезоні-2020/21

• "Мовістар Естудіантес" - "Барселона": 22 хвилини, 18 очок;
  • "Барселона" - "Мовістар Естудіантес": 26 хвилин, 16 очок;
  • "Барселона" - "Гіпускоа": 16 хвилин, 15 очок;
  • "Манреса" - "Барселона": 22 хвилини, 14 очок;
  • "Барселона" - "Бетіс": 16 хвилин, 12 очок.

Артем Пустовий в "Барселоні": що відомо

• Виступає за "Барселону" з 2018 року;
  • У складі "Барселони" двічі перемагав у Кубку Іспанії - в 2019 та 2021 роках;
  • У середньому в сезоні-2020/21 Пустовий грав за каталонців 15:25 хвилин у матчі, набираючи 8.3 очки, а також здійснюючи 3.3 підбирання.

• 26 березня. Матч "Барселони" проти "Альби" в Євролізі. 28-го - проти "Фуенлабради" в чемпіонаті Іспанії.
  • "Барселона" посідає друге місце в чемпіонаті Іспанії, поступаючись лише "Реалу" (23 перемоги, 3 поразки).
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт