У Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики. Які результати у сумчан?

У Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів 2003-го року народження. Три дні він тривав у Палаці студентського спорту Сумського державного університету.

29 січня спортсмени змагались у потрійному стрибку, бігові на 200, 1500 та 2000 метрів з перешкодами, естафетах серед хлопців та дівчат і стрибках у висоту серед дівчат.

Сумчани взяли участь у бігові на 2000 метрів з перешкодами. У першому забігові сумчанин Іван Мельник показав дев’ятий час, у другому лебединці Олексій Маліч та Сергій Мачула, відповідно, дев’ятий та десятий.

Закривали чемпіонат естафетами 100+200+300+400 метрів дівчата та юнаки. Сумська дівоча четвірка у складі Іванни Полежай, Анни Мельник, Анжеліки Рачковської та Діани Гончаренко у третьому забігу показала кращий час.

У четвертому забігові менше ніж на одну секунду сумську четвірку обійшли спортсменки Київської області – збірна команда Сумщини – зі "сріблом".

У останньому виді програми чемпіонату України – естафеті у юнаків сумська четвірка у складі Денис Босенко, Нікіта Маслюк, Іван Литвиненко та Павло Береговий показали сьомий час серед сімнадцяти команд-учасниць.

У перший день змагань Першу медаль у скарбничку збірної Сумської області приніс Микола Рущак. У спортивній ходьбі на 5 000 метрів Микола здобув "золото". Вчора у бігові на дистанції 400 метрів "бронзову" медаль збірній Сумщини принесла Діана Гончаренко