Персонажкою нового серіалу MARVEL стане супергероїня, яка не чує

Персонажкою нового серіалу MARVEL стане супергероїня, яка не чує

Персонажкою нового серіалу MARVEL стане супергероїня, яка не чує

Disney+ розробляє новий проєкт з кіносвіту MARVEL. Він розповість про супергероїню, яка не чує, на ім'я Ехо, яку зіграє дебютантка Алакуа Кокс. Це корінна американка, яка здатна імітувати рухи та стиль боротьби своїх суперників.

У коміксах цю героїню легко відрізнити від решти за відбитком білої долоні, яка охоплює половину обличчя Ехо. Помираючи, цей знак залишив їй батько.

Мая Лопес — це ім'я Ехо у реальному житті — є атлеткою олімпійського рівня з унікальним талантом, який дозволяє їй копіювати бойовий стиль або дії будь-якої людини.

Так, спостерігаючи за іншими, дівчині вдалося опанувати гру на піаніно, стати майстром бойових мистецтв, акробаткою та балериною. Втім, втрата слуху впливає на спосіб життя супергероїні. Вона читає мову по губах, тому в темряві стає безпорадною.

Вперше Ехо з'явиться на екрані у серіалі "Соколине око", прем'єра якого запланована на 2021 рік. Події відбуваються після подій фільму "Месники: Фінал". Режисер — Ітан Коен ("Люди в чорному 3", "Ґолмс та Ватсон", "Мадагаскар 2").

Назви та дати релізу окремого серіалу про Ехо поки що немає. Наразі цей проєкт перебуває в розробці.

Що відомо

У новому серіалі Disney + "Соколине око" зіграють актриси Хейлі Стайнфелд ("Залізна хватка", "Дікінсон"), Віра Фарміга ("Мотель Бейтса", "Мені б у небо") і Флоренс П'ю ("Маленькі жінки") та дебютантка Алакуа Кокс.

До ролі Соколиного ока повернеться Джеремі Реннер. Він же грав роль Клінта Бартона (справжнє ім'я супергероя) у фільмах про "Месників".

Читайте також

Як етично знімати секс в кіно: розмова з режисеркою Христиною Сиволап

Дауні-молодший, Хетуей, Сендлер. "Золота малина" оголосила номінантів

Студія Metro Goldwyn Mayer замінила лева на заставці до фільмів цифровою копією

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше