В Україні запрацював додаток, який допоможе митцям продавати свої роботи онлайн

В Україні запрацював додаток, який допоможе митцям продавати свої роботи онлайн

В Україні запрацював додаток, який допоможе митцям продавати свої роботи онлайн

В Україні запрацював додаток Cittart, який допоможе митцям продавати свої роботи. Розробники називають його першою соціальною мережею та маркетплейсом для митців і тих, хто цікавиться сучасним мистецтвом.

Додаток працює за такою схемою: митці розміщуватимуть на платформі свої артоб’єкти, а користувачі матимуть змогу їх безпечно і швидко обрати та купити.

Як повідомляє видання yabl.ua, відомі в Україні й світі художники Олег Тістол, Олександр Ройтбурд, Миколай Маценко, Володимир Кочмар, Юрій Пікуль, Роман Михайлов, Apl315, Waone Interesni Kazki, Ксенія Гнилицька, Юлія Беляєва, Ніна Мурашкіна, Анастасія Подерев'янська, Руслан Тремба, Андрій Блудов, Юрій Денисенков, Микита Цой, Алла Волобуєва, Назар Симотюк та Андрій Роїк вже підтримали стартап та розмістили на маркетплейсі свої роботи.

Що відомо

СEO проєкту та засновниця Cittart – маркетплейсу сучасного мистецтва – українська художниця Дарина Mo Mot, кураторка українського павільйону на Nord Art. Співзнасновник проєкту – Георгій Варданян, керівний партнер компанії, яка займається розробкою digital-продуктів. Він також є розробником вебмайданчика для "Мистецького арсеналу" у 2016-му році.

Проєкт залучив  100 тисяч доларів інвестицій сумарно від Українського фонду стартапів і Українського культурного фонду в 2020.

За словами розробників, новий "мистецький Instagram" має на меті поступово змінювати ставлення українців до мистецтва, привчати співвітчизників сприймати мистецтво як важливу духовно значущу річ, яскравий самобутній подарунок, або навіть надійну довгострокову інвестицію.

Читайте також

Дві марки та монета вартістю в 37 мільйонів доларів виставлені на аукціон. Ось їхня історія

Як Deep Nostalgia оживляє фото, а технологія Deep Fake впливає на мистецтво

Роботи скульптора Ентоні Гормлі приберуть з пляжу Великобританії через критику

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше