Оголосили міжнародний конкурс плакатів на підтримку вакцинації

Оголосили міжнародний конкурс плакатів на підтримку вакцинації

Оголосили міжнародний конкурс плакатів на підтримку вакцинації

Дизайнерська компанія з Сіетла оголосила міжнародний конкурс для художників, які у своїх роботах закликатимуть вакцинуватися від COVID-19. Ці плакати будуть поширювати в лікарнях і установах охорони здоров'я по всьому світу. Загальний призовий фонд — 100 тисяч доларів.

Назва кампанії #Vaccinated, а до участі запрошуються митці з різних країн. Дизайнерська лабораторія Amplifier проводить цей конкурс спільно з групою медичних експертів, які працюють над тим, щоб епідемія завершилася якнайшвидше.

Роботи будуть приймати до 20 квітня цього року. Голосування за найкращих буде відкритим для громадськості. За результатами конкурсу оберуть 100 переможців, які отримають 1000 доларів кожен та можливість долучитися до історії боротьби з коронавірусом.

"Ці символи існуватимуть ще довго після того, як вірус зникне, та стануть свідченням нашої стійкості", — кажуть організатори.

Що відомо

Минулого року Amplifier уже проводив подібний відкритий конкурс. Тоді ця кампанія була спрямована на те, щоб максимально проінформувати світ про швидкість та небезпеку поширення коронавірусу. Вона була проведена у співпраці з провідними митцями, зокрема головною кураторкою музею Соломона Гуггенхайма Ненсі Спектор та художниками Шепардом Фейрі та Хенком Віллісом Томасом.

Читайте також

Одеські краєзнавці намагаються врятувати старовинні фрески з українськими мотивами

Docudays UA та Французька весна: як пройдуть кінофестивалі весни під час жорсткого карантину в Києві

В Юдейській пустелі знайшли рідкісний артефакт — новий сувій Мертвого моря

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше