Вісім регіонів у "червоній". МОЗ оновило поділ на карантинні зони

Вісім регіонів у "червоній". МОЗ оновило поділ на карантинні зони

Вісім регіонів у "червоній". МОЗ оновило поділ на карантинні зони
УНІАН

Міністерство охорони здоров'я 22 березня оновило розподіл території України на карантинні зони. До "червоної" зони додалася Сумська область. Тепер у цій зоні перебувають Київ та сім областей.

За даними МОЗ, у "червоній" зоні карантину опинились: Київ, Київська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська, Сумська та Чернівецька області. У Сумській області впродовж понад трьох днів були перевищені показники кількість виявлених випадків інфікування (24,7% при нормі не більше 20%) та рівень госпіталізацій (67,4, а норма 60).

У "помаранчевій" зоні залишилися Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська і Чернігівська області. Інші регіони знаходяться в жовтій зоні.

Що відомо

  • 21 березня Міністерство охорони здоров'я перенесло Київську область до "червоної" зони, 20 березня включило туди Одеську область, а 19 березня до цієї зони потрапив Київ.
  • У Києві відтермінували впровадження жорсткого карантину з 20 на 23 березня.
  • Уперше карантин в Україні запровадили ще з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували, а влітку перевили у форму адаптивного карантину з поділом регіонів на чотири зони. З 8 по 24 січня 2021 року в Україні діяли жорсткі карантинні обмеження з метою розвантажити медичну систему та зменшити хвилю поширення COVID-19.
  • 17 лютого 2021 року уряд повернув адаптивний карантин, та продовжив його до 30 квітня.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок