Військові 44-ї артбригади на Тернопільщині беруть участь у навчаннях за системою "Орбітал"

Військові 44-ї артбригади на Тернопільщині беруть участь у навчаннях за системою "Орбітал"

Військові 44-ї артбригади на Тернопільщині беруть участь у навчаннях за системою "Орбітал" оригінальне

Військовослужбовці 44-ї артбригади беруть участь у військово-тактичних навчаннях за британською системою "Орбітал". Навчання відбуваються поблизу села Біла Тернопільського району. Про це повідомив пресофіцер Юрій Кульпа.

Проводять навчання інструктори з Рівного, які отримали сертифікати і пройшли підготовку в британських інструкторів. Військові відпрацьовують навики стрільби, тактичну та вогневу підготовку.

Інструктує військовослужбовців Ігор Ющук, сержант –інструктор Рівненського навчального батальйону:

"Стріляти будуть з позиції лежачи, сидячи, з коліна і стоячи. Щоб ви самі побачили, як у вас змінюється кучність при стрільбі з різних положень. Після кожного положення ви будете ходити до мішені і дивитися, як змінюється кучність."

З позиції стоячи стріляє військовослужбовець Станіслав Кравець. Після спроби підходить до мішені, дивиться на результат:

"Раніше я міг стріляти – все було врозсип, то тепер, дивлячись на свої результати, я можу сказати, що вони набагато кращі, і я можу їх побачити. Тільки практика і обов'язково – перевірка результатів, бо без перевірки ми не будемо бачити, як ми стріляємо."

Військовослужбовці відпрацьовують зачистку приміщення. Як діяти під час цього розповідає інструктор Вадим Драчук:

"Найпоширеніші 3 види коридорів і ми з особовим складом відпрацьовуємо, як правильно, безпечно, з мінімальними втратами зачищаються коридори. Найпростіший – Г-подібний коридор, далі Т-подібний і перехресний коридори."

Навчання за британською системою "Орбітал" проводять 20 інструкторів з Рівненського навчального батальйону, - каже Вадим Драчук:

"При старій системі виконання бойового наказу здійснювалося будь-якою ціною, не дивлячись на втрати і все решта. По системі НАТО виконуєш бойове завдання таким чином, щоб зберегти особовий склад. "

Тернопільська окрема артилерійська бригада створена у вересні 2014-го року в місті Яворів. З початку 2015-го вона дислокується в Тернополі на базі 11-ї окремої артилерійської бригади, яку розформували в 2013-му році, повідомив пресофіцер Юрій Кульпа.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди